
Szexi fehérneműk - egy bébz post nem csak férfiaknak. ;)

A mai büntetés. Gyenge idegzetűek ne nézzék! :-)
noldika | 2009.02.20. 13:01:16legalabb van ver a pucajaba iet csinalni...bevalalja...:D:D...RESPECT...

Mai 2. találós kérdésünk: mit csinál a néni szerintetek? :)
Bekomman | 2009.02.18. 22:16:05De béna, egyszer sem találta el.

Már Xena sem a régi...
Mr.T. | 2009.02.18. 22:43:02Wicked nagy csirkefogó ám :)
http://m.blog.hu/pu/puruttya/image/pillanatkepek/csirkefogo.jpg

Ha neked még nincs embermosó készüléked, akkor... nem is lesz, mert nem gyártják és sajnálhatod is, mert marad a sárga gumikacsa és a hátmosó kefe. XD
Az 1970-ik évi osakai világkiállítás alkalmával mutatta be a japán gyártó fura mosógépét. A tisztulni vágyó egy létra segítségével juthatott fel a mintegy két méter magas mosógépre, ami röpke negyed óra alatt kimossa, megszárítja a benne ülő alanyt, sőt mind e közben még maszíroz is!
Még több kép a japán oldalon.Mr.T. | 2009.02.17. 22:30:29Embermosó készülékről valahogy a hullamosás ugrott be. Az lehet még egy népszerű szakma.

Euróvíziós botrány: Hans Blomberg német műsorvezető nézők millióinak szeme láttára élőben simogatta csinos társának a mellét.
Fireblade1000 | 2009.02.18. 18:49:54olyan volt, mint 1 beállított jelenet. műbalhé

"Látnivalót akartok? Nesztek!" :D
+ bonus videó: tanulmányi kirándulás az állatkertben. :)mumus | 2009.02.16. 21:29:01kicsi,de vekony, es nem lusta.....PENGEEEEEEEEE :P

Vécés átverés. Rosszul sült el. :D
(csak 2 dolgot nem értek: hogy nem vette észre és hol természetes, hogy nincs elválasztó fal.. ;))Fireblade1000 | 2009.02.18. 18:59:05Nagyon kemény!!!!:))

Nem, nem szállta meg az ördög a nénit, csupán csak a repülőjét késte le.
gurbli | 2009.02.22. 04:22:37Lapáttal helyrehoznám az idegrendszerét! Hisztis picsa!

Az iciri-piciri szobamalacka egy napja. :)
Minimalacos képek itt.
(Papaluigenak gasztronómilag nem ajánlanám a malacot, mert ebből a példányból nincs kikódolva a visítás. ;D)Prototípus01 | 2009.10.13. 22:49:55mostmér mondasz iet? nézdmeg sok felnött férfi még mais él










főleg a nyitott rucikba :D