
Én mondtam, hogy nem nyeltem le semmit!

A Noé Bárkájának is nevezett Lilypad City. Ha felépülne, találhatnánk tavat, hegyeket és boltokat is ezen a környezetbarát, úszó városon.
A terv Vincent Callebaut építészt dicséri, itt egy másik munkáját láthatjátok.hochenz | 2009.07.28. 14:48:41Nagyon bator elkepzeles. Igy elsöre vonzo is tud lenni. Vannak a tengeri viharokra vonatkozo statisztikak is, amivel ki lehetne valasztani olyan helyeket, ahol nem feltetlenül dobna meg ezt a saccra 500m atmeröjü szigetet egy nagyobb hullam, mert mondjuk alatta sekely a tenger meg miegymas. A tajfun a forgoszel az mas, de az ellen mar most is vannak vedekezesi gyakorlatok. Nyilvan mindent nem birna ki.
Lehetnenek egyedi formajuak, szinesek, miert kell pl mercedes jel minden ablakra satöbbi.
Ha csak prototipusnak tekintjük, nagyon igeretes. Azon tünödtem, hogy minek is sorolnak be ezt az eszközt.
Erdekes, hogy arra terveztek, hogy nem terhelje a környezetet, es eletteret adjon az embernek. Tan meg nagyobb tavakra is klasszul applikalhato lenne, oda ahol egyebkent a partszakasz nem alkalmas az epitkezesre, es nem akarjuk, hogy a vedett terület szepsege csorbat szenvedjen. Sehr cool.

Az Esti Showder japán megfelelője. Hát nem szimpatikusabb az ottani műsorvezető? :D
TeamCo. | 2009.02.21. 20:01:45EEEEZ mekkora naaagy. nagyon atom.

Hát nem is tudom mit írjak, nézd és röhögj!
makkos | 2009.02.20. 17:43:30Jaja, nekem is az IT Crowd jutott eszembe(magyarul nem tudom mi a címe, de az a sorozat, amit tényleg szigóruan csak felirattal lehet megnézni, mert ritka nagy fos a magyar szinkronja). Lehet leszedek ebből is pár részt, kb. hasonló kalibeűnek tűnik (sírvaröhögős:D:D)

EcoBoomer

Filmőrültek, tévéfüggők, mozimániások! Ide figyeljen mindenki!
Mától útjára bocsájtjuk legújabb izés oldalunkat - sok szeretettel, Nektek készítettük!
ELINDULT A FILM.IZÉ.HU!
Van itt minden, ami film: hírek, kritikák, beharangozók, sorozatok, videók, legjobb jelenetek, plakátok...
Tessenek serényen postolni, híreket keresni, elsőnek lenni!
A mozi veled van!fajzat | 2009.02.20. 20:23:57akkor az az megvan az összes szerkesztő? :(

Paks szépei a 90-es évekből.
Nem röhög! :D (legalábbis nem úgy, mint a videó végén a műsorvezető és vendégei...)Cableguy | 2009.05.29. 18:23:22Legcsinosabb a bemondonő :)

Tom Kundig - Rolling Huts
Nem tudom pontosan... akkor ez most guruló-épületes izé, vagy mi?bungle | 2009.02.19. 14:36:52Mennyire örültek volna ezek is egy ilyennek: http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=35696 :D

Legalább nem repül le a korong. ;)
winben | 2009.02.24. 21:05:19jah,igen, a millisecundumok...
meg ha esetleg bevillanna egy hibaüzenet (amit aztán le kéne okézni), a kékhalál, vagy esetleg lefagyna az lenne a csúcs...
Akik a múltkori gyorskaja után még éhesek maradtak, azoknak itt az ízletes, ropogós skorpió kebab. Élve pálcikára húzzák az ízeltlábúakat és kisütik, mmmm... :D Még szerencse, hogy a Négy Mancs nem foglalkozik nyolc lábúakkal. ;)
Jó étvágyat!emgé | 2009.02.19. 15:56:20valaki védje meg szegény skorpiókat!:D










Nehéz szülés volt :-)