
Egy kis reflex teszt...
tibi | 2006.08.14. 19:00:10Hmmm....hat igen,de a masodiknal mar ,felismertelek!
Lakatos (Cshapó) Csaba
Egyéb videói (kungfus, efbiájos, stb.) letölthetők itt. (231 Mb rar!)bandee1219 | 2007.10.15. 12:28:16A lényeg a szöveghűségen és az odatett mozdulatokon van! ^^

Átalakított számítógépházak
Ez épp egy aszteroida akar lenni...Andra | 2010.01.14. 16:36:00hát érdekes..

Rakj össze egy jobb Bush elnököt...
bandee1219 | 2007.10.15. 11:36:15Kár, hogy ez nincs hatással az igazira :)

Japánok otthon dominóznak egy jót...
bandee1219 | 2007.10.15. 11:32:02Van sok ilyen, komoly!

és még mindig Zidane =) egy kis remixben
Oogre | 2006.07.18. 23:01:22A harkélynak azért van csőre, hogy ne verjebe a fejét. Zidane ?????

Gyere, harapj egy nagyot...
Ágii | 2008.08.02. 16:40:27egy kő:D

Esetleg egy üzleti ebéd 50 méter magasan...?
bungle | 2014.07.03. 13:37:03www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/52032_?categoryId=10&position=&large=1
Az alábbi régi favicc jut erről eszembe:
Az öreg székely bácsi felmegy Pestre az állatkertbe, hogy életében legalább egyszer lássa azt. Nagyon tetszik neki, sorra nézi az állatokat: a majmokat, a tigriseket, struccokat, stb. Odaér a zsiráfok kifutójához. Nézi a zsiráfot, nézi, csóválja a fejét. Már vagy egy órája bámulja tátott szájjal, mire hitetlenkedve csak ennyit tud mondani:
- Márpedig ilyen állat nincs!!!lb7 | 2010.06.24. 16:52:29Úgy néz ki, mint egy soklábú nyuszi :)

Ismét egy gyöngyszem a zenei világból...
themasterhealer | 2010.03.18. 00:17:22de szaaaaar.
baszki. mind nyomom a DEL gombot









