
Kés, villa, olló, iFart Mobil nem gyerek kezébe való! :D
CRaPtRaSH | 2009.03.15. 20:24:37CRAP :D
Már négyszer riasztották eddig a tűzoltókat egy lóhoz Angliában, hogy mentsék ki a sárból, ám mindig ugyanaz a dolog vége: kiderül, hogy a póniló szárazon áll, csak túl rövidek végtagjai. A tulajdonosok már azt tervezik, kitesznek egy táblát: "Semmi pánik, nem ragadt bele a sárba, csak ilyen picik a lábai". :)
Cheebeeke | 2009.07.23. 13:23:00Nagyon aranyos:) Én már láttam ilyesmit, mini shetlandi volt, és nagyon édes :D

Szerintem valami alvilági dolgot tisztáznak négyszemközt. :D
focuskoma | 2009.03.13. 21:05:10Van benne valami. Egy biztos, hogy nem valami jó barátok. Szerintem már csak idő kérdése, és szétkapják egymást. Ha az enyémek lettek volna, megadtam volna az egyiknek a kezdő lökést, egy kis fáááájt kedvéért. XD

Ez az úriember elmeséli nektek, hogyan lehet egyszerre felhasználni 2222 db fogpiszkálót!
Maccoyi | 2011.03.27. 21:25:56A fenti videót úgy is leszedték, úgyhogy itt van ez helyette 2747 darab fogpiszkálóval.
http://www.youtube.com/watch?v=u2vZUsL6OOA
Élőkép a Nemzetközi Űrállomásról kb. 19:00-tól 7:00-ig, ugyanis ekkor alszanak az asztronauták. Ja és ezen az időn kívűl térképen láthatod, hogy épp merre is járnak, lehet hogy pont fölötted úgy 350 km-rel feljebb. :)Ravennë | 2014.01.27. 17:53:04Beküldő: norbertvincze
www.ustream.tv/channel/10414700
blogs.discovery.com/inscider/2014/01/watch-spacewalk-live-from-international-space-station.html#mkcpgn=fbsci1
"NASA űrséta élő közvetítéssel, most!"

Nem tudta felvenni az ütemet... :)
AVIREX | 2009.03.12. 16:47:32pedig próbálkozott :D a futógép mögé ilyen kurvahegyes vasrudaknak kelett volna lennie.. úgy jobban élveztem volna >:]
Ha már volt alvó országház, akkor most jöjjön egy alvó ország alvó népének (rém)álma, lehetne tanítani az iskolában, oviban, csak hogy szokják a gyerekek.izébigyó | 2009.03.12. 17:49:13Sas az hígfos prolihumor, annak is a legalja...
A Showder Klubos "brigádból" nekem Kőhalmi Zoltán meg Kiss Ádám humora jön be legjobban.
Az új Lamborghini? Egyelőre még csak terv a Lamborghini Insecta, de még akármi is lehet belőle! :) (remélem az a szomorú ábrázata nem marad meg).mephistto | 2009.03.12. 23:51:05Persze, hogy szomorú, hisz nemsoká elfogyik a gázolaj :D:D:D

És még mondja valaki, hogy nem a kutya az ember legjobb barátja! :)
Devourer | 2009.03.11. 22:19:47Hát ez De édi nekem is boxerem van és nagyon hűséges szeretia ygerekeket és igazi barát áprilisban lessz 11 éves:)

Rendőr kollégái kigúnyolták a szakálla miatt.
Nem mondja? :DOrdas | 2009.03.11. 14:50:10szerintem a szőrpiacon vette, ahogy Cartman a Scott Tenorman must die- című South Park epizódban...









