"Magyar vendéglátás portálja, melynek célja egy olyan Internetes kikötő működtetése, ahol a portál látogatói minden olyan információt megkapnak a rendszerben szereplő vendéglátóipari egységekről, melyek a kiválasztási döntés meghozatalához szükségesek, legyen szó baráti összejevetel szervezéséről, nagyobb, családi rendezvény megtartásáról, akármilyen típusú vendéglátóipari egységben."Szellike | 2006.09.26. 13:10:53Na äs mi helyzet azzal,aki egyedül akar kajälni?Maradjon otthon??
Hammer limuzint már a hülyék is bérelhetnek pártízezer forintért... na de egy ilyen Skoda limot..! :)
coacervatum | 2006.09.28. 00:49:17a saját esküvőmre csakis ezt rendelmém, csak szerintem ez nem érne le még a cseh-szlovák határig sem, mert meghalna az a szerkezet ott hátul, a csomagtartójában

Egy berlini fogászati klinika... ide még talán fogat húzni is szívesebben megy az ember.
Laretta | 2011.02.20. 20:07:37Na a foghúzást sosem bírtam... Itt meg rohadtdrága lehet!

Egy jó is videó, ugyan attól a 4 ürgétől akik a futógépeset is csinálták.
sera | 2006.12.17. 15:43:32OK GoO 4ever !!!! :D

Ez egy igen jópofa klip - és nem b...szák el!
baba | 2006.11.04. 18:07:12Szeretném, ha nekem is ennyi szabadidőm lenne..hümm..

Okmányiroda - jogosítvány érvényesítés
ok: lakcímkártyát kérek!
én: az nincs. hol tudok olyat csinálni?
ok: az okmányirodában.
én: nem ott vagyok??
ok: de igen.
én: akkor kérek egy lakcímkártyát!
ok: nem lehet, csak az állandó lakhely szerinti irodában.
én: miért? ott valami olyan adatot őriznek rólam, amit innen nem látnak?
ok: nem.
én: értem, de mióta kerül a jogosítványra a címem?
ok: nem kerül.
én: akkor miért kell lakcímkártya?
ok: az azonosításhoz.
én: de itt van a jogsim, az útlevelem.
ok: már csak a lakcímkártya kellene...
Rohadt dolog, amikor szopsz egy ilyen bürokratikus intézményben. Ezzel az üggyel most voltam másodszor az okmányirodában és még minimum kétszer mennem kell. Először csak időpontért mentem be, nem is lehetett emberrel beszélni, a gép adott egy sorszámot, 3 (!) hétre előre, pedig én már akkor elmondtam volna, hogy nincs lakcímkártyám.
Fizetem itt a sok adót, és ezt kapom érte...valakik | 2006.12.14. 15:45:29Nem szarunk a perem alá. És a pissoaire-ba... ?

Darth Vader vs Japán zsaruk 2. rész
Az első részt itt találhatjátok több japán reklámmal együttbungle | 2011.11.28. 10:06:05CS1985 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X5vjQQXauD0
Szöveg: "Megint a japánok, vicces, kis reklám :-)
(én is örülnék, ha valóban így nézne ki a hambuci)"

Egy nagyon jó kis kijutós játék, ami megdolgoztatja az agyat :D
AlitaAngel | 2007.07.04. 15:18:33amikor feljön a két lila kocka fel tudjátok emelni őket és rá kell vinni a sárga részre ....hosszas szenvedés után berakja a helyére:D

Az első fapados étterem Magyarországon
"Ötven százalékig lesznek letornázhatóak az árak a budapesti Veranda Grill&Wine étteremben, ahol a hétvégékre vezetik be a fapados üzleti modellt. Az elérhető kedvezmény mértéke egyszerre függ attól, mennyivel előre foglal asztalt valaki, illetve attól, hogy az adott időpont iránt mekkorának bizonyult addig a kereslet"
Sugera Bugera
A nagyszínpadra vele!!! :)KisPal | 2008.06.24. 00:48:35Figyeljetek!
Szerintem fasza gyerek! Sőt azért 3 percen keresztül váltogatni így a hangod...Meg sztem jó a hangja is :D És ha normális számokat írna...nem ilyen lucskos punci fajtákat akkor lenne esélye. Komolyodnia is kéne persze...









