
Igazi „bulldogság” :)
buddha | 2012.06.09. 08:17:05viszket a seggem megvakarom,mégpedig ott, ahol én akarom.
Miami Dolphins Cheerleaders - Call Me Maybe
bungle | 2013.05.10. 12:07:17Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe (Metal Version)
http://zene.ize.hu/comments.php?post_id=7827

Ha nem lenne ötleted, hogyan is kell táncolni a diszkóóóba...
bungle | 2012.06.08. 20:12:20Legjobb akkor is még mindig ez: www.ize.hu/comments.php?post_id=3282 :D

Kicsit túl van pörögve a srác :)
Nas | 2013.03.28. 17:12:18https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/599780_362229030556378_126378387_n.jpg

Közel 100 ezer magyar ment 2011-ben külföldre dolgozni. Rossz az országnak, ha sokan dolgoznak, tanulnak külföldön?
Purple | 2012.06.07. 17:42:25"magadfajta merevedési zavartól küszködő lumpenparasztok" - Imádom ezeket a Ghavin-féle félsoros oltásokat.. :DDD

Ohm Studio - közösségi real-time zenélés ingyen!
A szavak helyett beszéljenek inkább a videók...
A 2010-es beharangozó (elég sokáig húzták, ui. csak most jelent meg a beta):
Hogyan is működik.stero | 2012.06.06. 16:33:51Nagyon fasza!

„Rémes itt a kiszolgálás. Ráadásul ez a 2 halszagú elfoglalta a helyünket...”
waste | 2012.06.06. 08:05:12Óóó azok a bájos angol hölgyek! Nem csoda, hogy a pelikánok nem tudtak ellenállni...

Szerintetek mit rajzolt Orbán az unalmas óráiban? :D
Tippek jöhetnek a kommentekbe!7sleeper | 2012.06.07. 22:19:42Pictor Orban: Öpinarckép
(nem is rövid tanulmányt lehetne írni erről a skótkockás pina / zsugori firkavagináról..)

A tűzoltóknak ismét mozgalmas éjszakájuk lehetett (csak most Romániában)... ;)
MihoOo. | 2012.06.10. 22:43:14héliumról hallottál már? ;)

Frankie Rulez!!!
gezola | 2012.06.05. 00:58:02a csoki kroásszon(croissant) ura :D









