
A TESCO titkai
"Nos, hosszú évek hallgatása után, eljött a nap, amikor a TESCO-ban töltött három évem tapasztalatait megosztom a világgal. Minden olyat leírok, ami a színfalak mögött van, és amit az átlagos vásárlók nem is sejtenének..."
"Hogy lopjunk a TESCO-ból", "Koldusmaffia Light", "TESCO karrier..." és egyéb nyalánkságok.izébigyó | 2006.11.14. 15:34:36Kis reklám az indexnek, most írtak a könyvről: http://index.hu/kultur/klassz/tesokonyv/
Vatu Vara sziget (Fiji-szigetek egyike) eladó.
Ár: $75,000,000 USDICEHEART | 2006.12.27. 10:41:14áá ez nem jó, hová építem itt az úszómedencét? :-)

Ki volt az az eszement, aki ilyet kitalál?
Magokba faragjunk emberfejeket. Már ettől idegroham jön az emberre, nem beszélve a pepecs munkáról. De k..ra ráérnek egyesek :)Balinéz | 2006.10.03. 21:00:57Láttátok már, mikor valaki rizsszemre fest képeket? Az micsoda meló lehet!

"Nem tudtuk, hogy ilyen veszélyes dolgot játszunk" - mondta a kórházi ágyán a kállói O. M., akinek kis híján az életébe került a munkahelyi móka. Kollégája és egyben élettársa tréfából sűrített levegőt fújt a végbelébe, amitől a 17 éves lány súlyos bélsérüléseket szenvedett.
Kérdem én: Nooooooormááááális????qukac | 2007.04.17. 12:35:55Én még nem mondtam,hogy nagy az Isten állatkertje,de most írom.

Egy "babysitter" macs :)
Ágicicica | 2007.01.09. 20:13:40YAYA!!!!NAON ARANOSZ!!!!!

Daniel Chesterfield, a világhírű illuzionista 29,500 dollárt egy Hummerré változtat! :)
bungle | 2008.08.21. 11:13:14Nem vészes, mert ilyenkor át szoktam rakni Sport Izére, mint ahogy most is érkezett ide dopping témás post, azt is átraktam: http://sport.ize.hu/comments.php?post_id=1768

Ez egy reklám, de ilyen játékokra lenne kereslet, az tuti!
Packo | 2006.09.27. 12:43:45ha valakinek ez a verzio megvan plíz dobja erre :D

Nem egyszerű ez az út...
Tibi | 2006.12.27. 04:44:53Meg besz@rni! Nem hiszem, hogy valaki kockáztatná a 100Km/órát.

Topless a Google Earthön
Az ember már a háza tetején se napozhat meztelenül, mert egy műhold lefotózza... :)kiisb | 2006.09.29. 09:33:32Az a háta, te vaksi!

Fura órák... avagy miért csináljuk egyszerűre, ha el is bonyolíthatjuk?
bungle | 2009.05.06. 10:37:32milos87 küldte:
http://www.enjoyhere.net/cool-pictures/36-cool-pictures/242-amazing-clocks-and-watches









