
Magyar bosszúállók :))
anon | 2012.06.11. 21:19:48Amúgy az a szemüveges csávó jobban hasonlít Tony Starkra mint Nick Fury-ra :D de baromi jó :D
Hobbit kuckók ;)
.::JunKieEQ::. | 2012.06.11. 09:46:53A kerek ajtó az egyetlen hasonlóság... szánalmas...
Hogyan tiporjuk meg a női alkalmazottak méltóságát és vigyorogjunk a pofájukba? Felnőtt pelus, rejtett kamerás figyeltetés, dolgozók átkutatása, piros karszalag viseltetése a menstruáló nőknek...Karesz52 | 2012.06.17. 16:44:22Hoppá, nem is vettem észre :D mondjuk amit én linkeltem annak jobb a minősége. Mostanában linkelem mindenhova Puzsér videóit, nagy FAN lettem :D

Skin Care mobiltelefon: megvizsgálja a hölgyek bőrének állapotát
loloppo | 2012.06.12. 22:55:11Nah, mintha telefontol fuggene az arcelemzes (magyar cikk iroja)
Es mintha egy ferfi nem tudna mi az a mimikai ranc (ettol leszunk sarmosak).
Es szinten mintha, egy ferfinak nem szamitana egy puha, szepen gondozott noi arcbor (hmmm).
Ugyanakkor, tenyleg kell ilyen "app"?
Van valaki, aki ul a seggen, jaratja az agyat egy szamitogepes programon, oszver turelemmel elemzi a millio bormintat, szinarnyalatot, kulso valtozasokat...stb, raadasul valaki ezt finanszirozza?
Lesznek meg itt gondok a jovoben...

Rejtélyes lénytől rettegnek a lakók.
Pigbull-terrier?Bogi22 | 2012.06.09. 23:40:57aww ez rémisztőőő :S nem tudok most már aludni!!! :D
már megint tele van a postaládát néha olvasnod kéne a leveledet! :D

Pretty Fly (For A White Guy) ;)
7sleeper | 2012.06.08. 23:03:17ez neki csak ugródeszka ;-)

Fénysebesség ;)
7sleeper | 2012.06.09. 23:03:15és tollas a háta meg a vadászkalapja :-)
kis off - felröhögtem rajta:
Nyilasi Tibor: A magyar csapatnak helye lenne az Eb-n
talán a jegyüzérek tudnak még segíteni (a felét fizessék a magyar foci "hozzáértő" irányítói)
ott lehetnek minden meccsen
egyébként ja. helye lenne, csak nincs - mert egyelőre több gólt kapnak, mint rúgnak..
(talán majd ha kevesebb "szakértő" cseréli egymást a kluboknál és a vezetőségben, jottányi esély lesz rá)

Életnagyságú babaház egy elhagyatott farmházból
bungle | 2012.06.10. 13:14:17Nálam is FF13 (64 bites Win7 alatt), de nem találkoztam még ilyen problémával. A post alatti kommentekből különben is mindig csak az utolsó szerepel a főoldalon, szóval nem is értem, hogy kerülhet 6-8 hozzászólás oda...
Majd rakj fel lécci egy screenshotot valami képmegosztóra, ha ilyet látsz legközelebb. Köszi!

Csak egy átlagos Justin Bieber rajongó...
Laca88 | 2012.07.01. 13:57:28http://www.youtube.com/watch?v=WNXDJlEhCYQ&feature=player_embedded
na itt a végén már pislog is :D

Ezmegmiez?!?!?!
Gábor-79 | 2012.06.10. 08:18:25És így kell megcsáklyázni az orosz kém-tengeralattjárókat! :-D :-D









