
Több mint 3000 flash rajz, én órákat bóklásztam benne. :) A nektek legjobban tetsző rajzokat kérem a kommentbe! :)
(egyet kiemelnék bungle részére, íme :))
Egy régi mese technokrata előadásmódban.
Tóth József | 2009.03.23. 09:58:27Ha jól értem így történt magyarul. A nagyi felhívta a rég nem látott kis Piros unokáját, hogy nagyon megéhezett egy hamburgerre és megszomjazott egy nagyfröccsre. Mivel a ribi nem emlékezett, hogy hol lakik az őse, fogta a GPS-t, és betáplálta az adatokat. El is indult. Mikor a kereszteződéshez ért, legnagyobb csodálkozására a WV kisbusz megállt. De aztán rájött, hogy csak pont ott romlott el. Átszaladt az úton, és beért az erdőbe, ahonnan még nem lopták el a fát. Ha egy kicsit később indul, nem lett volna szüksége a navigációra, mert látta volna az öreglány házát. Szóval beért az erdőbe, és találkozott a farkassal. De otthonról már úgy indult, hogy elszívott egy füves cigit, így a fűtől az erdőt is alig látta, a farkast, meg kutyába se vette. Ezen a farkas nagyon berágott. Elszaladr a negyihoz, és mivel eredeti szakmája hentes volt, ízekre szedte, és elfogyasztotta. Bocsi nem jó gombot nyomtam, folytatnám. Szóval mielőtt a kis veres lány odaért volna, az ordas ágynak esett, gyomorrontásból kifolyólag. ( A rágós hús megfeküdte az emésztőszerveit.) A Red Girl megérkezett, és kétségbesve nézi, hogy a nagyi hogy el van torzulva. ( Kínozta a szélgörcs, és a hasmenés.) Kérdezte is tőle: Öreglány, miért van így kidülledve a szemed?
Erre a farkas: Mert majd szét robbannak a beleim!
És miért olyan nagy a füled?
Hogy jobban halljam a Hi-Fit!
És miért olyan nagyok a fogaid?
Mert kilazultak az inysorvadástól! És hamm, bekapta a csajt!
Na de, mivel a GPS Piroskának a zsebében volt, elvesztette a műholdjelet. Elkezdett visítani: Újratervezés! Újratervezés! A vadász éppen a ház sarkánál könnyített magán, és nem volt nála papír. Gondolta: kér a banyától. Ekkor hallotta meg a GPS hangját. Mivel neki is volt, nagyon idegesítette a szöveg, mindjárt csőre is lökte a puskáját; gondolta, most minden sérelmét megtorolja. Így járt rosszul a farkas, és Piroskának így lett bundája egy kis ellenszolgáltatásért cserébe...

Kaja művészet. :]
Nekem nagyon bejött, remélem itt is lesz, akinek tetszik!AVIREX | 2009.03.23. 10:59:58szvsz nem biztos,hogy bicskával készültek..

Mit ki nem talál a Volvo! Nekem konkrétan nagyon bejön...
zicc05 | 2009.04.21. 22:35:48Az eleje kicsit oyan mint a Nissan skyline.:D de am faja..

Ő Kálmán bácsi. Szerintem többet nem is kell mondanom. :D
Mmiray | 2009.03.22. 14:15:48Nem rossz a napszemcsije :D Amikor oldalra fordul olyat nagyít, hogy ilyen szódásüveget még életemben nem láttam :D Egyébként a bácsi maga fura kicsit, mert a beszédtsílusából, és tempójából valahogy nem az az elborultam hülye barom képe alakul ki bennem. Szerintem elég normálisnak tűnik, csak hát parasztból van a lelkem, van ilyen.

Gyurcsány Ferenc lemondott.
Tudom, nem igazán Izés, de hátha van pár hozzáfűznivalótok... ;)kotta | 2009.05.28. 18:33:07DÚÚÚÚRVA! Politika és vallás a következőkben, gyenge idegzetűek forduljanak el! Vér és izgalom....öööö...az nincs benne.
Duplán vitalehetőség, lehet véleménykedni, pedig ez csak egy korrekt levél, szerintem:
"Május 27-én a Hajdú-Bihar megyei 9. választókerületben megjelent egy a Magyar Szocialista Párt érdekeit hirdető szórólap, mely az elmúlt időszak fejlesztéseiről ad hírt, mellékelve néhány fényképet is. Ezek között szerepel a hajdúdorogi püspöki templomé, holott annak felújítási munkálatai 1998 és 2002 között történtek. A székesegyház néhány hónappal ezelőtt egy sajátosan vallási esemény miatt került az országos figyelem középpontjába, nevezetesen, amikor gyalogos zarándoklat során ide hoztuk át a Máriapócsi Kegyképet.
A jó érzést sértő, ha a sokunk által szeretett templomunk képét bármely politikai erő vagy szervezet úgy akarja fölhasználni, mintha része lett volna annak fölépítésében, fölújításában, működtetésében. A templom jelkép és felkiáltójel mindazok számára, akik hittel tekintenek rá. Szimbólum, sőt, ikon, mely a teremtő Isten erejét és szépségét jelzi, közvetíti, árasztja, sugározza. Nem pusztán idegenforgalmi látványosság, s főként nem politikai érdekek eszköze. Jogilag talán nehéz körülhatárolni azt, hogy mit szabad és mit nem szabad tenni a vallási képekkel, eszközökkel, szimbólumokkal. Ám minden erkölcsösen gondolkodó ember számára nyilvánvaló, hogy ezek sokkal értékesebbek és mélyebb üzenetet hordoznak, mintsem, hogy a napi politika színterére kerüljenek.
A hajdúdorogi székesegyház elsősorban a görög katolikusoké és azoké a jó szándékú embereké, akik istenkereső szándékkal közelednek feléje. Nyomatékosan kérjük a politikai erőket, hogy tartsák tiszteletben a keresztény emberek értékeit, és azokat ne használják fel saját érdekeik elérésére.
Nem kívánok súlyosabb jogi elégtételt követelni a történtek miatt, mert semmiképp sem szeretném a politikai feszültségeket tovább szítani. Éppen eleget szenvedünk ettől. Az egyház mindenki felé nyitott, senkit ki nem zár, aki tiszta szívvel keresi és munkálja a Teremtő akarta rendet és boldogságot ezen a földön.
Kocsis Fülöp
hajdúdorogi püspök"
(gyk: Magyarországon egyetlen görög katolikus püspökség van, magyarul hazánkban ő a gör.kat. "góré" :-) )

Patrick Hughes 3D-s művészeti kiállítása Dubaiban.
poymen | 2009.03.21. 12:07:28nem kell. elég ha a deák térig elmész és megnézed a Bajcsy-Zsilinszky szobrot. (bár kissé geg már ez a negatív-plasztika)

Nem lett volna túl kellemes épp arra csónakázni... ;)
kotta | 2009.03.21. 01:10:59Ma újra embernek éreztem magam (nem a hálószobában, ronda gonoszok, ott sose volt ilyen problémám :PPP), bár ehhez az kellett hogy végre újra emberektől távol legyek. Gondoltam ezt megosztom, mert kb. 2-3 éve nem volt ilyen módon boldog, csak másként.
És holnap megyek és ismét megveszem a Természet Világát.
És ennek csak annyi köze a poszthoz, hogy ez a poszt nekem tetszik.
Na.
:-)

Komp akart lenni, de nem komplett.
1nessa | 2010.02.08. 22:49:20http://www.dailymail.co.uk/news/article-1249388/Land-ahoy-Amphibious-bus-plan-sinks-floating-coach-breaks-down.html Cikk es video a vizibuszrol.

Már adtunk hírt korábban is a Terrafugia nevű guruló-repülő izéről, de most fel is szállt! :)










http://fcmx.net/vec/v.php?i=020749
http://fcmx.net/vec/v.php?i=022238