Ez egy igazi hiánypótló termékizé. Először csinálnak egy tömör kerítést, hogy ne lásson be senki, aztán raknak egy átlátszó félgömböt bele, hogy a kutya ki-, más meg belásson. Okos. :)Kecskebéka | 2006.11.04. 18:19:44hmmmm.....ez amcsiknak való
Hát emberek, ez elég beteg egy animáció...
Csicso | 2006.12.08. 16:21:03Hát gyerekek,ez k***a nagy!!!!!:D:D

Egy érdekes installáció...
A művészek, akik szigetek körbekerítésével, óriási esernyők felállításával, csomagok egymásra rakásával, a Reichstag becsomagolásával vagy éppen egy völgybe húzott függönnyel fejezik ki magukat.karmigran | 2007.07.15. 16:08:19más szavakkal: akiknek kua sok idejük van..

Vigyázz a tüskékre! A kép egyre zavarosabb!
mike | 2006.10.09. 10:33:37Hät ez annyira agyament hogy nagyon!
nekem is olyan erzesem lett mintha be lettem tepve!

Jé, egy elgondolkodtató reklám (már akinek):
Néhány gyerek azt kívánja, a szülei bárcsak állatok lennének...mike | 2006.10.09. 11:00:42Hät ez igen is kurvära elszomorito,hogy primitivnek mondott ällatok odaadobban gondozzäk a kicsinyüket mint a hu de intelligens ember!
Ahol en lakom, egy anya beledobta az ujszülött gyereket egy kukäba!

Na még egy csokor házivideó válogatás.

Ez is egy szép csokor vicces videókból.

Jön az esős évszak, ideje beszerezni egy jóóóóó nagy esernyőt. ;)
samath georg | 2007.01.05. 09:47:41kimondottan idegenvezetőknek!az egész csoport elfér alatta!!!!!

Milyen gazdag vagy?
Add össze, mennyit keresel egy évben, váltsd át pl. itt (angol fontra, usa dollárra vagy euroba), írd be a fenti oldalon és tudd meg, hányadik leggazdagabb ember vagy a világon.









