
Bödőcs Tibor - napjaink (szerintem) legjobb fiatal humoristája Magyarországon.
bungle | 2013.01.04. 12:23:41http://index.hu/kultur/2013/01/01/nem_akartam_kiarusitani_a_poenjaimat/
Peking, az olimpia helyszíne... Szerintetek is szép?
bungle | 2010.01.11. 11:41:00cancer1 küldte:
URL: http://freshpics.blogspot.com/2010/01/26th-harbin-international-ice-and-snow.html

Újabb mézesmadzag... szerintetek még megjelenik valaha?
(persze egy ausztráliai kínai negyedben már kapható! :))Belkar | 2007.12.25. 16:44:22a postképen azért tűnik bruce willisesnek mert lemaradt a felálló haja és így olyan hatást kelt mintha kopasz lenne de nem az 8D

''Tom és Jerry: A Szombat esti cica'' élő zenei aláfestéssel
(Szeretem a European Mantra-t, de szerintem nem sokan fogják érteni a videót... egy kis magyarázat nekik. - bungle)bungle | 2008.06.18. 12:32:40malex123 küldte:
Tom and Jerry - Szombat esti házibuli
http://www.youtube.com/watch?v=eTHy1NjyEVs

Robbanó óra! ;)
Vajon a reptéren örülnének, ha megpróbálnék felszállni vele?(szerintem jobban örülnének, ha inkább egy ilyen táskával szállnál fel - bungle)bandee1219 | 2007.12.18. 14:02:02Ja ,a táska jobb, csak lehetne diplomatatáska, az azért elterjedtebb és gyanusabb. :)

Ajvé, itt vannak a sötétben világító klónozott macskák! Szerintem az egerek szakszervezete szponzorálta a dél-koreai tudósokat...
bungle | 2011.09.14. 10:07:00A fenti cikket már nem találom (a link megváltozott), de volt egy 2008-ban is:
www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1080042/Meet-Mr-Green-Genes--worlds-glow-dark-cat.html

330 ezer dollárért (57 millió forintért) kelt el a világ legdrágább szarvasgombája egy árverésen, amelyet szombaton egyszerre tartottak Makaóban, Londonban és Firenzében. Egy makaói kaszinótulajdonos, Stanley Ho adta a legtöbbet a finomságért. Az értékes csemege másfél kilót nyom, ezzel megdöntötte a Guinness rekordot is, amit eddig egy majdnem 1300 grammos szarvasgomba tartott, bár a Guardian brit napilap szerint 1954-ben találtak egy 2,5 kilós darabot is. Az értékes gombát Olaszország északi részén, Pisa városának közelében találta Luciano Savini és fia, Rocco nevű gombakereső kutyájukkal.
bandee1219 | 2007.12.08. 14:26:22És vajon senkinek nem ízlik, csak ezt nem valják be egymásnak sem, hanem mindenki dícséri, nehogy kénézzék (ez minden státusszimbólumról szólhat)?

Gondolom közületek is sokan játszottak a Hitman nevezetű játékkal.
Nos, itt jön a film. Én személy szerint várom. :)bandee1219 | 2007.11.27. 16:54:35Minddenkinek van elképzelése, hogy kinek kéne játszani, de tulajdonképpen az a színész sem lenne az igazi, akiről a játék karakterét mintázták, hisz ő csak az arcát adta. Ez egy kitalált alak, "nincs arca". Persze , ez, meg az tetszene, de nem az a lényeg, hogy hogy néz ki, hanem, hogy hitelesen legyen ................................ fapofa.
A Star Wars világának igen népes rajongói tábora van, és a téma iránti rajongásáról adott tanúbizonyságot Fresli János (Soccer) is. Az AT-AT lépegető nem az első ilyen kaliberű alkotása és információim szerint egyáltalán nem az utolsó. Ugyanis elkészült már egy igen méretes TIE Fighter, és tervbe van véve egy a Mátrix trilógiából jól ismert őrszem is. A kapcsolat a gépek között nem a témában keresendő, hanem a különleges megoldásokban. A TIE Fighter még nem képes mozgásra, de az AT-AT már igen és az őrszem még bonyolultabb aktivitásra lesz képes. A további szófordulatok elkerülése érdekében inkább ugorjunk is neki a munkamenet áttekintésének. A cikk végén egy exkluzív video anyagot is láthattok, melyet Joy készített!Sztiki | 2007.11.21. 20:45:52
A készítő itt képekkel illusztrálva, részletesen leírja hogy rakta össze a modot.
http://www.radikalmod.hu/index.php?p=13&bid=247&asc=1&h=0&m=10
emellett még egy korábban készített TIE Interceptor elkészítése is le van ott írva.

Valaki toljon már alá egy zongorát... szerintem Chopint játszik.
bandee1219 | 2007.11.22. 19:41:48Hát, a majmos dolog után már nem is tudom ,ezt mire taníthatták be...









