
Modern Aladdin

Mi van a zombi szoknyája alatt?
T1B3R1U5 | 2015.10.29. 21:22:41Valószínű??? :D
Az összes átverős videó megjátszott, de ennyire gagyit még nem láttam!
A nőt azért hátulról lehetne támadni - ha már zombi!

„Így és ilyen dumákkal ismerkednek a férfiak 2015-ben! Jó szórakozást! xDDD”
Nas | 2015.10.28. 13:41:57Igen, persze, PUA terepgyakorlaton... :D Nálunk alapvetően azt hívják terepgyakorlatnak, amikor az ember kiszabadul a laborból / előadóteremből, és a természetben, nomád körülmények között, hegyen-völgyön, tökön-paszulyon keresztül, sárban-avarban turkálva próbálja meg a tudását kipróbálni. Nekem nagyobb esélyem volt rá, hogy ilyen körülmények között találom meg azt a szerencsétlent, aki ugyanolyan hibbant mint én, mint "normális" emberek között az utcán vagy pláne egy szórakozóhelyen. :) Ott én tájidegennek érzem magam.
Ezektől a PUA baromságoktól amúgy is sugárban hányok...pláne, hogy így utólag rájöttem, hogy lehet, nálam is bepróbálkoztak már ilyesmivel (jelzem, nem jött be, pedig akkor még nem tudtam, hogy valószínűleg ez a hülyeség van mögötte). Emberek! Ne! Nagyon szar módszerek ezek, és roppant átlátszó, hogy valamiféle protokollt követ valaki csajozás közben.

Paranormal Cativity

Csupa csont és szőr ;)

Halloween dekoráció haladóknak :)
Szancso | 2015.10.19. 19:05:01A sárkány 7 fején egynek nem hiányzik a szeme. Az lehet a főnök. ;)

Mágnes szörny
Kiscsuri | 2015.10.20. 11:12:31Kb 7 éve volt nagy sláger Gyurmalin formájában.
A Magyar Tudomány Ünnepe az MTA székházában: Novemberben mindenki által látogatható, ingyenes tudományos előadások a védőoltásokról, antibiotikumokról, az evolúcióról, homeopátiáról, a menekültválságról, az iszlám és a nyugati világ kapcsolatáról, Magyarország demográfiai helyzetéről és élelmiszerbiztonságról - amiről beszélgetni szoktunk. :) Ha szeretnétek meghallgatni valamelyik előadást, regisztrálni az adott programra kattintva lehet.norbertvincze | 2015.11.12. 18:06:56akkor a nők vibrit kellene magukkal hordjanak az előadásra, így lehet a férfiaknak is érdekesebb lenne az ott eltöltött idő :D

Hat óra munka, nyolc óra pihenés, tíz óra szórakozás
Simán átállhatnánk a 30-32 órás munkahétre. Szerintetek?vadonka | 2015.10.13. 09:13:28Nekik is jobb lenne mert nem 3db 8 órás műszak lenne hanem 4db 6órás. Kevésbé lenne megterhelő. Főleg amikor a 8 óra helyett 12 óráznak szerencsétlenek. A 6 óra munkával talán 8-10 óra munkával kijönnének. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy az ilyen műszakos munka rabszolga munka. Talán az egészségügy és a tűzoltók, rendőrök munkája másképp nem oldható meg de a sok gyárban szalag mellett dolgozó szerencsétlen teljesen fölöslegesen van szivatva. Az csak a pénz miatt van mert ha leállnak a tetves gépek a szalag mellett 8 órára akkor megáll az élet...Így inkább kialvatlan, stresszes, nyúzott emberek állnak a szalag mellett akik folyton hibáznak és több idő megy el a hibakeresésre, javításra mint amennyit nyernek abból, hogy műszakban megy a termelés. Ezt a fajta műszakos munkát tiltanám be, én elsősorban erre céloztam. Az orovosok, tűzoltók, stb. bérét meg úgy kellene megemelni ami arányos azzal, hogy 1: túlóráznak, éjszakáznak, 2: életeket mentenek. De sajnos sem ez sem az, hogy a gyárban szalag melletti műszakos munkát betiltsák nem fog megvalósulni mert a felső körök anyagi érdekével az szemben menne. Én egyszer próbáltam a szalag melletti munkát amúgy nem olyan rossz pénzt ígértek érte, de 4 nap után közöltem velük szó szerint, hogy "na elmentek ti a picsába mocskos rabszolgahajcsárok!" és kiléptem. Megtapsoltak az üzemben amikor a főnöknek ezt előadtam :)

Plébekk a tévében? Megoldjuk... :D
A sztori röviden (kösz BZ!): '86-ban az Iron Maident meghívták valami német popműsorba, és aznap derült ki, hogy pléhbekkelni kellene, amit ők sosem szoktak. Így hát elkezdték a nótát, majd nekiálltak ökörködni, hangszert cserélni menet közben és hasonlók.lilaflexninja | 2015.10.12. 10:25:13A Patakynak bezzeg sose volt baja, hogy plébekeljen.










https://www.youtube.com/watch?v=lqlrru1V69E