
Én nem tudtam, hogy a lovaknál ilyen az előjáték. ;)
(Persze ha itt utána olvasunk a dolognak a szaporodás címszó alatt, akkor megtudhatjuk azt, hogy általában hogyan kerülik el az ilyen fajta baleseteket a lovak fedeztetésnél.)bungle | 2009.03.31. 11:12:08Mármint ha rákattintasz és el is olvasod...
400 éves tojás. Elefántmadár-féle tojta. Lehet a tegnapi Dumbo Jet is ilyenből kelt ki? ;)
(Az igazság, hogy a valaha élt elefántmadarak nem tudtak repülni).gvereb1 | 2009.03.26. 22:31:46nekem is Steve Martin jutott eszembe rögtön

Általános 2.-ban ha ilyenem lett volna, akkor tuti minden csatát megnyerünk! :D
bungle | 2013.12.22. 21:51:55norbertvincze küldte:
http://d2pq0u4uni88oo.cloudfront.net/projects/764461/video-325335-h264_high.mp4
Ha nem bírsz elbánni a legyekkel. ;)

Valahogy mindig beleakadok ilyen poharas postokba, de talán ez tetszik eddig a legjobban...
CRaPtRaSH | 2009.03.16. 16:30:23ott a pont:D
Már négyszer riasztották eddig a tűzoltókat egy lóhoz Angliában, hogy mentsék ki a sárból, ám mindig ugyanaz a dolog vége: kiderül, hogy a póniló szárazon áll, csak túl rövidek végtagjai. A tulajdonosok már azt tervezik, kitesznek egy táblát: "Semmi pánik, nem ragadt bele a sárba, csak ilyen picik a lábai". :)
Cheebeeke | 2009.07.23. 13:23:00Nagyon aranyos:) Én már láttam ilyesmit, mini shetlandi volt, és nagyon édes :D

Ilyenekből lesznek az ámokfutó tömeggyilkosok... ;)
Türelmetlenek tekerjenek 1:58-ra (vagy itt a rövidített verzió).peloponészosz | 2010.11.30. 20:22:59Én úgy gondolom, hogy sok ember óriási fogalomzavarban van! A verés és egy tasli vagy egy pofon nem ugyanaz. Csak az tudja mi a verés aki már kapott. Aki nem annak már a pofon is annak számít holott nem az. Egy gyereket megverni aljas dolog. Visszaélés az erőfölénnyel. Ha egy gyereket jól nevelünk kellően figyelünk rá, következetesek vagyunk vele szemben akkor annak a gyereknek elég lesz ha csak csúnyán nézünk rá vagy megszorítjuk a kezét. De ugorjunk néhány évet. A mi édes kis szófogadó kisfiunk kislányunk elkerül óvodába, ahol ha szerencséje van barátokat talál és él mint marci hevesen. Ez ritka. Ha nincs szerencséje kiközösíthetik ha túl jó, vagy rosszabb esetben meg is verhetik. Lelkileg is érzelmileg is terrorizálhatják. Most vagy ő lesz a folyamatosan elnyomott, vagy úgy kezd viselkedni mint a többiek hogy a csoport tagja lehessen. Mi egy jó gyereket neveltünk akit a saját csoporttársai fognak elrontani. A gyerekek a közösségből nem csak a bacikat hanem a viselkedésnormákat is hazahordják. Visszafeleselnek csúnyán beszélnek, holott itthon ezt sohasem látták senkitől. Akkor végül is nem mi rontottuk el a gyereket. És ez már csak rosszabb lesz ha nem teszünk semmit. Már mit sem ér az összehúzott szemöldök, meg a megemelt hang. Kérdezem ilyenkor se kell egy nyakleves? Nem kell hogy leszakadjon a gyerek feje. Csak tudja, hogy ki az erősebb. Kíváncsi lennék, ha a gyerek az anyjától kapott volna egy valószínűleg nagyobb pofont. Nem gondolta volna e meg kétszer, hogy kezet mer e rá emelni. Én anyukámtól több nyaklevest is kaptam mégse féltem tőle úgy mint apukámtól aki sohase ütött meg. Csak egyszer szorította meg erősen a kezem, és már akkor tudtam ha tőle kapnék nyaklevest az az anyáénak a négyszerese lenne. Ez nem megfélemlítés, csak egy következmény. Lelki terror ha a gyereknek azt mondjuk, hogy ha megcsinálod megverlek? Akkor az is lelki terror, hogy aki embert öl bűncselekményt követ el és börtönbe zárják? Vagy bizonyos országokban halálbüntetést kap? Ezek elrettentések, hogy ne öljenek. A veréssel való fenyegetőzés csak elrettentés. Ebbe még senki nem rokkant bele. Ha pedig már az sem elég, egy pofon, vagy egy tasli még nem bűn.

Egy érdekes összeállítás.
Mindenesetre én nem adnék kávét ilyenben! :]AK47 | 2009.03.09. 12:52:58Talpalávaló :D
Minden vágyam egy ilyen. Ha nem fekete az sem baj.
Tudnám használni. Még a 2 légzsák sem kellene.
A kedvenc típusom, kár hogy a hazai keresetemből nem tellik rá.
Így addig marad a mostani....
Csak az a fránya 4 betű... álom, álom!Zsobi | 2009.02.22. 18:21:49Denise Milani híres arról, hogy nem mutat meg mindent...pedig már mindenki arra vár!!!

Ilyen aaaa ilyen aaa box! :D
konserv | 2009.02.11. 21:58:53cirmi sebességét még bruce lee is megirigyelte volna :D

Ilyen az, amikor hülyegyerekek potyognak az égből. :)
Maccoyi | 2009.02.09. 22:44:35Szerintem nem, inkább túl közel lehet az isten állatkertje. ;D









