
Búcsú a karácsonyfától...
bandee1219 | 2008.01.24. 07:22:57Olyasmi. De minek kell dobálni az emeletről? Mondjuk nem ez a fő gond, hanem az , hogy hogy a ****ba nem tudja elengedni? Oo
A Szent László középiskolában ilyen viccesek a cukifijúkák. ;)
6 tyúk tava.
+ egy kis bonus: Moulin Rougebandee1219 | 2008.01.19. 19:46:36Ezentúl jobban készülj fel az ilyen eseményekre! XD

Robot tánc 8D
bandee1219 | 2008.01.23. 16:04:33Ez, viszont már jobb, mert ezzel legaláb foglalkoztak egy kicsit.

"Szédületes" showműsor :D
bandee1219 | 2008.01.06. 10:04:03Hát, az biztos, hogy rossz helyen volt, mert a másikoldalon visszamegy a sorba a lány és nyilván nem annak kell vigyázni, aki éppen pörög 1000el. De szerintem megszédülhetett már a forgásban és ezért indult rossz irányba, ott meg újabb csillagok jöttek....

Techno nagyi :D
bandee1219 | 2008.01.04. 16:46:47Megtaláltam, jól emlékeztem: http://www.ize.hu/comments.php?post_id=3438

Télapó igazi arca
kisduck | 2007.12.09. 13:18:06példádat követve én is megnéztem az oldalt! de szerintem akkor is ez legjobb amit ide bepostoltak!

Vát du ju szinksz from hipháp kultyúr?
bandee1219 | 2008.05.09. 11:36:14Ja, pedig, már akkor is írtam, hogy ez nem is az első rész. :( Pedig "nagyon" kíváncsi vagyok rá! :)

Menyasszonyi tánc egy picit másképpen. :)
+ egy másik meglepetés tánc.
Még pár hasonló esküvői tánc, ami volt már itt. Több esküvői táncos posztot nem kérünk, elég ha a kommentekbe írjátok a linket...
bocsna...tenyleg nem megy ez nekem..
(értsd: Angi keres vállalkozó kedvűeket, akik megírják helyette a post szövegét - bungle).bandee1219 | 2007.11.25. 22:18:23Ennek sem tudom, mi baja lehet... ^^
http://www.youtube.com/watch?v=LUMAXxE8psE&feature=related

A nagy fogyás! Webcam verzió... :D
Kool | 2007.11.22. 20:31:35Anyám! Nem látok! Hol a kijárat? Vagy a Wc? Holnap sürgősen elmék a háziorvoshoz meg egy jó pszihiáterhez. Ez sokkoló!









