
Szóhoz sem jutok... (avagy tényleg közeledik a világvége).
Egy korábbi Azis post, akinek 2 éve kimaradt.
Jonas Pfeil diplomamunkája ez a "labdakamera", mely 36 db 2 megapixeles mobiltelefonkamera modult tartalmaz és feldobva a holtponton exponál, 360°-os panorámaképet rögzítve.eniko | 2011.10.19. 07:18:51mit ki nem talalnak :D

Ugrópók vs méh
Tippeljetek, melyik kerül ki győztesen!Cableguy | 2011.10.11. 21:49:58a virág :)

Joseph-Ferdinand Cheval (1836-1924) francia vidéki postás 43 éves korában, egyik levélkihordói útján megbotlott egy kőben, felvette, és hirtelen az jutott az eszébe, hogy miért is ne építhetne olyan palotát, amelyet a természet által spontán létrehozott alakzatok díszítenek. A Palais Idéál végül 33 évi munkával jött létre, és ma a vízionárius építészet korai és kiemelkedő példájának számít, mely évente 100 000 látogatót vonz a francia Hauterives kisvárosába.
Öcsi | 2011.10.11. 13:58:37Nekem erről a Taródi vár jutott eszembe
http://hu.wikipedia.org/wiki/Tar%C3%B3di-v%C3%A1r

Elhunyt az Apple egyik alapítója, elnöke, és az IT ipar egy legendás vezetője. 56 évet élt. R.I.P. Steve :(
Egyik legemlékezetesebb és leginspirálóbb beszéde, melyet 2005-ben a Stanford Egyetem hallgatóinak adott elő:
Jólirányzott pofonokkal mindent meg lehet oldani. ;)
olomhuszar | 2011.09.20. 19:21:07Jó benne az angol felirat?
10 million bath = 68.91 million HUF - egy egész test végigpüföléséért

11 sportautó gyorsulási versenye:
Audi R8 GT (560 LE)
BMW 1 M (335 LE)
Chevrolet Corvette Z06 (505 LE)
Ferrari 458 Italia (557 LE)
Ford Mustang Boss 302 (444 LE)
Lexus LFA (552 LE)
Lotus Evora S (345 LE)
Mercedes SLS AMG (563 LE)
Nissan GT-R (530 LE)
Porsche Cayman R (330 LE)
Porsche 911 GT3 RS (450 LE)Szerintetek melyik nyer? És ti melyikben indulnátok? :)bornyu | 2011.09.21. 00:15:04Első ránézésre nem sok reményt láttam arra, hogy a Nissan legyen az első! De örülök neki! Nagy kedvenc a Nissan! Egy 350Z az álmom, a GT-R a legjobb, de még egy micrának is örülnék! (az már volt is egyszer)... :)
Ezek az orosz fiatalok, állandóan mászhatnékjuk van. :)
Mellesleg megjegyezném, a képen jól látjátok, az ott egy szigetelőszalaggal felerősített papucs!shini | 2011.09.18. 17:02:14+1 tenyér izzadás. bebiztosítva utána próbálnám, de akkor is félve. tényleg vissza fele sokkal parásabb.. :/

Hideg napokra meleg viselet... ;)
lb7 | 2011.09.13. 16:32:39És nem én küldtem?! Háháháhá :D
Itt látható egy nagyon boldog férfi: Sam Nickel
Nem azért boldog mert végre találkozhat Putyinnal, hanem mert az elmúlt 30 napban 1000 nő mellét fogta meg és utána azokkal a kezekkel megfogta a miniszterelnök kezét is. :)










http://velvet.hu/blogok/kockahas/2011/10/19/azis_a_szakallas_roma_transzvesztita/