Ez az oldal képes az iwiw ismerőseid listáját olyan formátumokba alakítani, amit utána egyszerűen hozzáadhatsz levelezőprogramokhoz, üzenetküldőkhöz, mobiltelefonra stb.CsendesMark | 2006.10.26. 08:27:07postolok, napinta olyan 4et :)
Papprika... izé.. Papp Rita.. bocs.. Rita Pop
Szerencsétlen osztrákok! (ennyi anim gifet utoljára talán 8 éve láttam egy oldalon).bandee1219 | 2009.03.05. 12:38:12Nem jön be az oldal. Csak nem kommenteltétek tele csupa jóval? :D

L'art Pour L'art - Drámai
egy jól megrendezett jelenetLaci | 2007.09.01. 22:21:28Bosszantó dolog! megint hibáztam. Nem Gall, hanem Galla. Valamit ehetett itt a kölök, hogy folyton leragad az A betü. Úgy látszik át kell térnem eszperente nyelvre: Ezeket nem egészen szeretem, de megnézve el mégsem feledhetem. Egészében véve remeket termelnek.

Egy ilyet a plafonra?
Jáózsi | 2006.12.05. 22:49:39Mert ha tudom hogy hol lehet és hogy mennyiért akkor tán mész és veszel? Haggyál máár!

Valakinek volt pár aprója (10 000 font), na meg egy kis szabadideje. ;)
pSy | 2006.11.27. 12:53:24Naon karaj! Volt türelme a készítőknek az biztos!

Egy japán kisgyerek szíve összetört. ;)
Japcsizé | 2010.04.05. 18:49:24Szegényke :(

Íme egy igaz freestyler - a láncfűrészbeindítós mozdulatsor igen hatásos...
blabla | 2006.10.22. 21:09:29karaj zene meg a klip
A kínaiaknál már annyi a gyerek, hogy nem tudják hova rakni, így begyömöszölik őket egy ilyen gömbizébe, aztán irány a folyó (a szerencsésebbek vízesés közelében laknak).
Amit mi egy erős paprikának tartunk, az a lista szerint a leggyengébbek közé tartozik (pl. Pepperoni).
Azt hiszem egy komolyabb paprikától a belünk ionizált plazmaként folyna ki a segglyukunkon!buldozer | 2007.09.17. 19:32:36hi....orange habanerot mar ettem,nagyon durva.nagyon nem is lehet elvezni,mert rohadtul mar.a mexicoiak szeretik.a jalapeno az good.attol nem fo..d szet a lelked......

Gondoljatok bele, ég a házatok/kocsitok/rokonotok... de mennyivel vidámabb lehet egy ilyennel oltani a lángokat! :D
Petrus | 2006.11.19. 16:45:12De cukor!!!! Kell ilyen. A sztenderd piros olyan snassz. A rózsaszín hello kitty-s poroltó viszont vagány. :D









