
dasparkhotel - csőlakóknak egy kis nosztalgia?
menzas | 2006.11.29. 10:32:22Hungary jövő háza :DD
Heremasszázs egy japán showban
okoska | 2006.11.18. 11:39:42A címből melyik szót nem értetted? "Heremasszázs egy japán showban "

Óriáskerék egy hídon?
BG | 2006.11.10. 01:02:59mult heten eppietettek egy ijet a kertembe
"Ha Ön egyetért ért azzal a véleménnyel, hogy a magyar honatyák a Parlamentben nem székelnek jobban, mint ahogyan a fotón azt Nagy Kriszta teszi a Parlament falain kívül..."toytyi54 | 2007.09.25. 10:14:09A magyar nép szimbólumát leszarni főbenjáró bűnnek tartom ,de a padokban jópénzért hazátárulni ?-ez tényleg leszarni való ! A csaj a tereben lévő erkélyről kellett volna a "honatyák "fejére tegye a voksát !

Bow man
Állat! Lehet egymást is nyilazni! :)Valaki:) | 2006.12.25. 17:57:42Ez a kép nagyon kész:))))

Ezek a szakácsok tudnak valamit... az egyik itt épp egy nő hátát használja vágódeszkának. :D
(de a lufin való hússzeletelés se piskóta!)Pipi | 2006.10.30. 12:55:18Ez a nő olyan türelmes, hogy csirkét lehet vágni a hátán!

Mire jó egy tampon!
bungle | 2010.02.08. 09:14:20Cegonha küldte:
URL: http://www.tamponcrafts.com/gun.html
Szöveg: "Tampon ágyú"

Napi kis bulvár: 15 évesen esett először teherbe, azóta minden évben szül egy gyereket
he | 2006.12.16. 17:34:40nagyon nagy a csalad nem gondoljatok???

Egy ütős név...
bandee1219 | 2008.01.11. 20:11:06Jajj! :)
Az ottani APECHnél v a postán meg: Aha. Hogy betűzi? XD

Nem egy hétköznapi motor
Bumm | 2006.12.06. 10:50:32Sly!
Kattints a képre, csudát látsz!









