
Ritka gombának nézte a híradós a művaginát

Nincs gyerek, nincs ellátás: lekaszálnák a magyar nyugdíjak 40%-át. El kellene venni a gyermektelenek majdani induló nyugdíjának 40 százalékát - javasolja Botos Katalin és Botos József közgazdász, mivel állításuk szerint az utód nélküliek és az egykék tömege tönkreteszi a tb-rendszert.
Ti mit gondoltok erről?Ravennë | 2014.07.31. 08:59:18Beküldő: lilaflexninja
http://hvg.hu/gazdasag/20140725_minusz_pont_gyermektelenek_nyugdij
Szöveg: Gyerünk gyorsan gyereket gyártani! - ha nem kevesebb lesz a nyugdíj

Where the Hell is Matt? 2012
DemJan | 2012.06.22. 23:03:13Nem a videó frusztrál, az csak szimplán értelmetlen.
Bár ez a Matt lehet frusztár. :D

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa felmondta a 750 millió forintos kötelezettséget felhalmozó NeoFM sugárzási jogát. Ráadásul most még 250 ezerre is megbüntették a Boros-Bochkor-Voga triót. A NeoFM csődvédelmet kért, a menedzsment politikai manipulációt lát a háttérben, azt állítják, hogy azért kerültek nehéz helyzetbe, mert az állami cégeknél tiltólistán vannak, és ezen túl számos cég sem mer náluk hirdetni..

A 12 éves Gaya Bommer tánca
cintula | 2012.06.21. 09:54:19Én rárugnék! :D
Pláne ha a zene is eszembe jutna.

Apák napi locsolkodás

Az orrodat is tisztíccsa!

Miből lesz a cserebogár ;)

Kicsi a bors (főleg az őrült), de négerős!
Tomi Demo | 2012.06.19. 18:52:52Ez most ez mi ez ???
Áhh, mit találtam! :D Közismert népnevelő (vagy inkább nép-lenevelő) dalocska a testmozgás fontosságáról. (Azért az az üzemi gyakorlatozás hátborzongatóan emlékeztet egy kínai propagandafilmre...) Van itt olyan, akinek tényleg kellett erre (vagy más buzdító nótára) ugrálnia reggel a munkahelyén? :D (Asszem, manapság seggbe lenne rúgva egy ilyen ötletért a HR-es...) Szerintetek jó ötlet ez, vagy a testmozgás (illetve tespedés) mindenkinek magánügye?vnyoc | 2012.06.19. 20:11:27vázában három szál nádibotikó.. ismerős:)










http://oreganeniked.hu/container/images/nap_poenja/gomba.jpg