
Ő Csigavér, a bátor cica, aki nem volt nyúl farkasszemet nézni egy félelmetes... mivel is? Tippeket a kommentbe! :)
(Békatallér tengeri uborkáját nem fogadom el előre szólok :D )Sissi | 2009.04.07. 15:28:39Egy részeg cowboy ?
Nem könnyű az oposszum anyukák élete... :)
rubigo | 2009.04.08. 08:25:36a farokkal kapaszkodás képességét én is irigylem tőlük... :)

Üsd vágd nem apád! :)
qwertyuiop | 2009.04.07. 20:14:36Kábé úgy barátkozik a fogmosással mint én kiskoromban :D

Terjed a veszélyes átverés!
70-es táblánál büntetlenül 250-nel?papaluige | 2009.04.21. 20:52:07előröl és hátulról is le tud kamerázni úgy, h Te még nem is látod őket!

Ha nincs közelben az asszony, vagy ha még nem láttad ezt.
És még egy pár őrült/vicces/béna/gáz nyakkendő.Laci | 2009.04.05. 20:16:54Nem érdekel. Nem hordok "kultúrmadzagot".
De azért kösz, lehet ugyanis, hogy egyszer el jön hozzánk a walesi herceg és muszáj lesz hordani.

Nyisd ki szemed nyisd ki szád, adok neked cukorkát! :)
Tóth József | 2009.04.06. 09:21:00Nagyonhulyevagy. :) És elmult neki? :D

Tubusos bacon.
(Amennyire szarul néz ki, olyannyira jó szinte minden ételhez. ;))Apokalipsz István | 2009.04.03. 21:19:50Úgy kell ez az amiknak, mint a juharszirup vagy a mogyoróvaj : ettől lesznek fittek és túlsúlytól mentesek :)
Bár aki extrém körülmények közé készül annak talán hasznos lehet.

Mindenki ismeri a világ egyik legnagyob adathordozó gyártó cégét: a TDK-t.
Ennek ellenére a magyar honlapjuk annyira visszataszítóan ronda és ősi, hogy úgy éreztem ezt nektek is látnotok kell. Még a dátumot sem képesek javítani (2002 óta)!
(jelenleg "109. Aprilis 3. Péntek" van, mai látogatóik száma 4, összes látogatóik száma 2002. 06. 21. óta: 16513, kiváncsi vagyok ez hogy változik... bungle)Purple | 2010.08.02. 11:05:46webdizájn és bölcsességáradat a javából :D
http://www.universe-people.com/

The Age of Stupid (A butaság korszaka)
The Age of Stupid egy olyan film, amely reálisan mutatja be milyen lesz az élet 2055-ben.
“Megmenthettük volna magunkat, de nem tettük. Bámulatra méltó! Mifajta elmeállapotban voltunk, hogy bár saját kihalásunk nézett velünk szembe, mi csak megrántottuk a vállunkat?”
(wiki oldal)
Tyson Furynak most jutott eszébe, hogy a héten nem adta fel az ötöslottóját. Ennyi!!! :)
(Azért az érdekelne, hogy a pontozóbírók erre mit léptek. :D)Laci | 2009.04.02. 22:20:43Nem akarom a posztit "fikázni", de 8 másodperc? Elhiszem, hogy ön-K.O.zével vetett véget a mérkőzésnek. De azt már nem tudom megérteni, hogy miért nem fért még a videóba +1 mp míg összeroskad, +1 mp míg rászámolnak, +10 mp rászámolás, +2 az ellenfél öröme (integet, puszit küld); összesen 8+1+1+10+2=22 mp ez sok?
p.s.
Szeretem az ökölvívást. Nézni. Mert nem engem ütnek. És mert akad magyar is (most már! - szegény Papp Lacinak nem engedték meg, hogy profiként karriert csináljon) akiért szurkolhassak.









