Amikor az egerek réme támadásba lendül, kő kövön nem marad! Női sikolyok, "ómájgád" és félelem hasítja át a levegőt! :D Mi is ketten háromfelé szaladtunk mikor láttuk! :Dbungle | 2009.04.09. 21:08:11Kéne is már egy WALL-E gép, ami eltünteti néha a szemetet. ;)
Mit ki nem lehet hozni egy kazettából... :)
abicka | 2009.04.24. 20:56:34veeeeeeeee.....ez a kedvencekbe lapul:);)

Sugarbabes - Push The Button bünti verzióban. Hát nem édesek? :D
dawe8 | 2009.04.09. 23:46:39de ez még viccnek is rossz...

Zeppelin léghajó négy keréken a Hondától!
Laci | 2009.04.11. 00:12:43Most átmegyek Magdi nénibe:
Ahol én élek, ott szűk utcák sűrűn előfordulnak s még ott is parkolnak! az utca mindkét oldalán! Ide, KELLENE egy olyan autó, ami oldalt keskeny, felül magas, elől a sofőr, hátul négy emeletes fekvőhely az utasoknak. És nagyon-nagyon jó lengéscsillapító a rengeteg gödör miatt.
Ha még nem ismernéd a tombola internetes változatát...
Ennél egyszerűbb ingyenes nyerési lehetőség nincs: csak feliratkozol és hetente, csütörtökönként mailben megkapod a tombolajegyed, melyre klikkelve azonnal ellenőrizheted, hogy nyertél-e!1Nsane | 2009.04.10. 15:10:32Én tavaly valamikor regisztráltam. Hetente kapok egy levelet tőlük, semmi mást. Van spam dögivel, de általában ugyanazzal a 4-5 dologgal találnak meg és ezek már megvoltak a tombolás regisztráció előtt.
Kép:
http://kepfeltoltes.hu/090410/tombola_hotmail_all_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Az angol wc helyes használata, követendő példa, nem csak cicáknak. :)
del | 2009.04.09. 08:10:38Anyjuk,mán megin felgyütt valami a csatornábú!!:))

A General Motors és a Segway ma bemutatta a Personal Urban Mobility and Accessibility, azaz PUMA nevű prototípusát. A kétkerekű, elektromos hajtású jármű mindössze 150 kilogrammot nyom, egy felöltéssel mintegy hetven kilométert tesz meg és hetven km/h-s végsebességre is képes két elektromotorja segítségével.
Békatallér | 2009.04.08. 19:59:50Na, nesze. Még csak véletlenül se gyalogoljon az ember. Vaagy próbálja ki falun! :D

FalBetörő kos. FAIL! :DNusihusi | 2009.04.08. 22:45:52:D Elég nagy marhaság volt, úgy kellett neki:D

KIN Kupa, azaz Kandó Ifjúsági Napok, minden év április végén a legelvetemültebb dolog, ami történhet egy műszaki főiskolással, de akár bárki mással is, egy vetélkedő szinte tényleg határok nélkül.
A fenti videó pedig egy előfeladat többek között, meg egy kis kedvcsináló azoknak, akik ismerik a KIN Kupát, és a Keleti csapatához (a műszaki főiskola gazdasági kara) csatlakoznának. Akik nem tudják mi ez, azoknak kis betekintés, na meg egy újabb soproni reklám paródia, hátha tetszik, mert végülis olyan Izés lett... :)
Ja és persze a csapatunknak nagyon sokat jelentene (elsősorban pontot), ha kiraknátok, szóval légyszi. Köszi: G. és a Keleti csapata.Zsebaa | 2009.04.09. 17:12:15Hajráááá Automatika!!!
Hajráááá Pisti!!!
"Kandósok vagyunk mi fasza gyerekek, Értünk csörögnek a sörös rekeszek.
Mert az egész világ tudja, Hogy a Kandósnál nincs jobb,jobb,jobb!!!"

"Bármi lesz, segít a szesz, ha lesz."
Avagy egy magyar találmány, ami segíthet feldolgozni a kommunális hulladék egy részét, és akár üzemanyagként hadrendbe állítja az előállított matanolt. Ezen felül villamos energiát állít elő, szén-dioxidot köt meg, valamint sósavat kezel. Nem beszélve arról, hogy a metanol égése kevesebb kárt okoz a környezetben.AVIREX | 2009.04.11. 13:06:08Ez baromság.. mert oké,hogy megcsinálták,csak bonyolult nagyon és az előállítása sokba kerül (állítólag )..









