
Szegény lenyelt egy gitárt... vagy egy magnót, nem tudom.
cerkóf | 2007.01.03. 00:38:46Ezen mennyit röhögtem!!! http://www.youtube.com/watch?v=3yAlq1wqoXc
Be szépek is így együtt... ;)
Revanor | 2010.07.21. 21:36:12Jézusom. Nem keletkezett ott egy fekete lyuk a kettejük sötétségéből adódóan?
Távgyógyítás - online vírusirtók
Itt olyan weboldalak vannak összegyűjtve, melyek képesek windowsos gépünket vagy egy fájlt távgyógyítani. A szolgáltatások ingyenesek, megbízhatóak, és különösen hasznosak, ha gyanakodóak vagyunk.zzz | 2006.11.25. 21:19:35"Néhány online kártevőkereső és likvidáló" c. oldalnak...

A nap kérdése: hány macska kell egy villanykörte kicseréléséhez?
ladyann | 2007.12.31. 08:48:07XD

Vevőcsalogató - 3D sztriptíz egy koppenhágai ruhaüzletben
baba | 2006.11.26. 21:15:46De gagyi!!

Az évszázad "találmánya"? Vagy az évszázad egyik legnagyobb átverése?
WiFi spray.Balázs | 2006.11.25. 21:07:39ez mi a rák akar lenni?

Egykerekű izék
Schabee | 2008.01.25. 22:18:10ezeknek szerintem kimondottan semmi értelmük

Musicovery - egy érdekes módszer új zenék felfedezésére...
|-=O=-| | 2007.11.28. 22:16:15Ez de jó, még nem is láttam... néha érdemes a régebbi izéket is néznem.
Üdv! Nyitásnak itt a készülő gémizém: a Puddle (v1.0) alfaverziója. Kezelés: egérrel célozz és lőjj, nyíl billentyűkkel mozogj! Ja, és ne hagyd, hogy megegyenek ... (Tipp: az egyes ellenfél-típusok különbözően viselkednek, érdemes megfigyelni.) Majd felteszem a fejlettebb verzió(ka)t is, ha ti is (meg a sors is) úgy akarja. ;) Némi infó az angol felületről: START gomb: indítja a játékot NEXT gomb: következő szintre lép RETRY gomb: újrajátssza a szintet YOU WIN! képernyő: végigvitted a pályát YOU FAILED. képernyő: megpurcantál Health: életerő Time: pályán eltelt idő Kills: pályán legyilkolt ellenfelek Puddles: pályán levő tócsák száma TOTAL SCORE: eddigi összpontszám (csak teljesített pályák) SUR:5:AL: ennyi időt éltél túl eddig (csak teljesített pályák) ANNIHILATION: ennyi pacát mészároltál le idáig (csak teljesített pályák) FAILS: ennyiszer haltál meg.PHS | 2006.11.20. 16:42:22Nem rossz. Bár kicsit lehetne rajta nehezíteni. Nemtom hány pályán vagyok túl, most aszongya 57 tócsa van hátra, de egy se jön... A végefele próbáltam konstans 100 felett tartani az életerőt, de az nem ment annyira könnyen már. Nem tudom, de azt hiszem egyszer nem ütöttek meg, szóval gyorsítani kéne a zombikon, vagy a lőszer fogyjon esetleg, vagy ilyesmi.

Hát ez egy ilyen tökjóhogylehetkapni kategória...









