A világ egyik legnagyobb teherautója. Motor: 169,5 literes, 16 hengeres,3300 LE (2460 KW); Súlya: 260 tonna, hasznos teher: 350 tonna; hossza: 20m, magassága: 6,88m (felemelt rakfelülettel: 17,07m), szélessége: 7,57m; kerékmagasság:3,35m...
Másik két haveja: Caterpilla r 797 és Liebherr T282.bandee1219 | 2008.01.13. 11:00:24Nem akksiról, hanem a nagy (általában diesel) motor termel áramot, amellyel meghajtják a kerekeknél lévő (4 ) motort.
Bánj ügyesen az egérrel és juss fel a 16. szintre!

Na végre!
"A ToldACuccot.hu egy ingyenesen használható fájlküldő szolgáltatás. Segítségével olyan nagy méretű fájlok küldése lehetéges, melyek feleslegesen terhelik a címzettek postafiókját, vagy az e-mail fiókok méretkorlátai miatt el sem jutnának hozzájuk."bandee1219 | 2008.01.08. 21:37:35Te próbáltál már MSNen, SKYPEon akármitis átküldeni?... Nem hiszem. Mire az átmegy, megőszülsz. :(

Egy floridai férfi és szomszédja építette ezt a Hyper-Sub névre keresztelt hajót, ami egyben tengeralattjáró is.
bandee1219 | 2008.01.06. 14:50:01Na ez nem csak amolyan sufnituning! Baromi jól meg van csinálva, a címet olvasva aszt hittem egy tákolmány [mert akkor a tangaralattjáró részét még meg is érteném :) ] Van 1-2 kóbor kábel a képeken, de biztos azt is beburkolták már. Kasa.

Az Egyesült Államok 10 legdrágább otthona
Dawe | 2008.01.07. 15:14:57és az enyém?azt kihagytátok?
Nővéremnek vettem karácsonyi ajándékként egy ilyen táskát. A dobozból kicsomagolva kb. 3 méter zipzárral találtam magam szemben, majd ahogy azt összehúztam, a táska alakot öltött... :)
Gyűjtsünk Lufleenak Hello Kitty-s kontaktlencsére. :)
+ az egész Hello Kitty Hell oldalt tudnám ajánlani, a kommentekbe kérjük a kedvenc cuccokat... (aztán úgy 87193 évig nem kérünk hellókittis postot).bungle | 2012.02.19. 23:29:20cancer1 küldte:
Cutest Hello Kitty Dentist Opens In Tokyo
http://www.damncoolpictures.com/2012/02/cutest-hello-kitty-dentist-opens-in.html

Ez egy igazi büntetés!!! Érdemes végignézni, a zsűri kifakad önmagából.
bungle | 2008.01.22. 11:13:43Szerelmes dal Paula Abdulnak: http://www.youtube.com/watch?v=omfx3pVuzDk ;)

The Happiest Monster
Egy szerencsés lány története, akit meglátogat egy szörny és megváltozik az egész élete! ;)Wertical | 2008.01.09. 11:35:10Kicsit morbid ugyan, de jó...bár mongyuk ha én találkoznék 1 ilyen cuccal akkor nem hiszem, hogy elkezdeném ölelgetni XD

Az angol tehetségkutató legrosszabb énekesei egy helyen, egy időben. A királynőt tessék figyelni, ő nagyon jóképességű.
Wertical | 2008.01.09. 11:49:27most azt mondjátok meg nekem az a zöld runás nő aki aki spárában ücsörög a színpadon...az mit csiná a végén a lábáva?l nem lenne egyszerűbb csak felálni?
xDD









