
Kövek, amik úgy néznek ki, mintha ételek lennének
Szancso | 2012.07.05. 18:29:42Fogkő. :)
Régi idők jó kis DOS játékai - nektek melyik volt a kedvencetek?
Tooni | 2013.10.29. 20:14:50Nem tudom, de androidra már megvan a Tyrian és a Dune2 ;)

„Isaac Newton just pooped his pants.” Nem csak ő.
bungle | 2012.07.06. 10:14:51Pár driverrel azért megszenvedett, mire be tudta szerezni... de azt mondja megérte.
Vajon tényleg annyira siet a kormánypárti politikusok többsége, hogy nem tud válaszolni riporterünknek, netán csak a kínos kérdés miatt menekülnek? Esetleg a medvére hajazó riporter zavarja őket?Porcelanbaba | 2012.07.05. 12:57:33Szerintem meg aki rahedli pénzt kap és az állam működéséről, a társadalom életéről szavazgat, az minimum tudjon éjjel álmából felkeltve hajnali 3-kor is válaszolni olyan témájú kérdésre, amiről szavazott. Mert Te hogy tudsz döntést hozni olyan dologról, amiről gőzöd sincs? Mert sajnos nincs a legtöbbnek, aki odabent ül a kényelmes, hűvös Parlamentben és teszem azt EB-meccset néz...

A kép, mely bejárhatta volna a híradókat... de mégsem tette!
A német rendőrök sisakjukat levéve (mintegy kicsit civilként is mutatva magukat és jelezve, hogy ők is a rendszer áldozatai) együtt vonultak az Occupy mozgalom tüntetőivel és biztosították számukra az utat Frankfurt pénzügyi központjáig.bikbukkfa | 2012.07.05. 19:00:17Ennyi a németek tuntetni is tudnak kuturaltam bar nem is 47 ezerbol elnek....

"Carl Lipo, a California State University régésze és Terry Hunt hawaii antropológus úgy véli, hogy a bennszülött polinézek kötelekkel és emberi erővel „sétáltatták” - olykor hosszabb távon a szigeten keresztül - helyükre a szobrokat."
I. C. Wiener | 2012.07.07. 10:32:43...de mi lehet az igazság? :)

De legalább már nem a spájzban vannak...
mue | 2012.07.05. 17:22:02A Némó nyomában utolsó jelenetének utolsó szövege jutott eszembe, miután sikeresen megmenekültek:
"És most?"

Lee Jeffries fotói
Árnyangyal | 2012.07.04. 22:38:30" egy kép száz szónál..."

Sosem tudni mibe csöppen bele az ember... én ezért hordok a retikülömben nagybőgőt.
kiisb | 2012.07.06. 14:38:57Ja. Nálam is mindig ott az üstdob a kesztyűtartóban. Ki tudja, mikor kell előkapnom egy kis örömzenélésre. ;)

Gitárténelem ^(0v0)^ - Alex Chadwick jóvoltából 100 pont a Riffendélnek! <´)8-)=>









