
Samwell - What What (In the Butt)
Ez lesz az első büntim! Remélem ti majd megértitek...Nusihusi | 2009.04.16. 00:15:021 újabb headshot jelölt?XD
Nem tudtam mi hiányzik a macskáknak. Rögtön rendelek is egyet! :)
Laci | 2009.04.15. 22:40:08Azt se díjazzák manapság
aki versben fogalmaz,
ellenben jól megfizetik,
aki lósz@art forgalmaz. :)

Szegény jegesmacik, pedig már kezdtek örülni, hogy új játszótársat kapnak. :)
Ritus | 2009.04.14. 21:29:16Pedig a macik hogy marasztalták volna... ;-)

Néhány ember azt mondja, hogy a gumióvszer rossz... de ekkor lép akcióba Kung-Fu jézus.
pdstudio | 2009.04.14. 21:11:32Ó a gumi nem használ. Isten megbüntet mert nemi kapcsolatod van házasság előtt, mert élvezed az életet és mert gumit használsz, pedig az megakadályozza a gyereknemzést. De ebben az a jó, hogy Isten mindenkit szeret és megbocsát a vétkeseknek, szóval erkölcsi tanításban világelső filozófia. A pápa hülye. Schwarzenegger for pope!

Nem, nem rókázni készül éppen a fickó, csak szimplán pattogatott kukoricát készít. ;)
winben | 2009.04.17. 23:09:16Tök jó!
Sztem ezt ki fogom próbálni! (feltéve, hogy leszek-e valaha olyan részeg...XD)

Egy sarkantyús teknős napi sétája New Yorkban. :)
Nusihusi | 2009.04.13. 22:37:33Kíváncsi vagyok, mikor lesz kígyó, pók, vagy tigris sétáltatás:)

Csak azért is: Bocsássa meg nekem a világ, szeretem a gitár muzsikát... :)
Sanyika71 | 2009.04.13. 01:50:50A ?zene? az borzalom, de a macs az csúcs.
Hol volt, hol nem volt: élt egy szamuráj!
Igazi félbevágós nagy király!
Rálőttek egy golyót ami egészen kicsi!
A japcsi félbevágta, ki az aki elhiszi? :)
A nemzetközi teve szakszervezet sztrájkot hirdetett a kövér emberek ellen. A videóban az egyik demonstráló tevét láthatjátok, aki éppen a "Le a kövér emberekkel!" akciót hajtja végre. :)Laci | 2009.04.13. 20:45:18A teve fohásza (Romhányi József)
Monoton
üget a süppedö homokon
a sivatag lova,
a tétova teve
tova.
Hátán rezegve
mozog a
rozoga
kúp alakú púp.
A helyzete nem szerencsés.
Apró szemcsés
homokkal telve
a füle, a nyelve.
Sóvár szeme kutat
kutat.
Még öt-hat nap
kullog, baktat.
Az itató tava távol,
s oly rettentö messze még az oázis.
Erre utal az alábbi fohász is:
- Tevék ura!
Te tevél tevévé engem eleve,
Teveled nem ér fel tevefej tétova veleje.
Te terved veté a tevevedelö tavat tavaly távol,
de tévednél, vélvén,
vén hived neved feledve
elvetemedve
vádol.
Nem! Vidd te tevelelkem hovatovább tova,
mivel levet - vert vederbe
feltekerve - nem vedelve
lett betelve
a te tevéd szenvedelme.
Te nevedbe
legyen eme
neveletlen tevetetem
eltemetve!
S evezzevel ava teve
levelkévét kivilehelteve.
van itt még egyéb is: http://www.geocities.com/maxipocak/romhanyi.html

"Van nekem egy kis locsolóm,
kölni nincsen benne,
ha azt én most elővenném,
nagy röhögés lenne."
Locsolóvers-verseny: költsetek min. 4 és max. 8 soros locsolóverset az "Én kis kertészlegény vagyok" mellőzésével.Díj nélkül, csak úgy Art pour l'art.Árnyangyal | 2009.04.14. 15:39:10Bocs: a második versszak első sorában felcseréltem a szavakat:
Hozná fülemhez közelebb >>>helyett>>> Hozná közelebb fülemhez (a rím miatt)









