
Az Edith Cavell kórház koraszülött osztályának karácsonyi üdvözlőlapja.
"Egy kicsit koraszülött, de Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!"mekszamnojz | 2008.11.19. 09:24:27grillezett jézuska :) csoki már úgyis volt :))
Hogyan lehet egymillió dollárt elfelezni egy pillanat alatt?
Tomiie | 2007.02.28. 08:39:43Ez tényleg egy Enzo volt!Tisztán látszik a farán,bár akkor sem 1millió$ -os a verda!

Crash Bonsai, egy újabb jó ötlet karácsonyra!
Nugiboy | 2006.12.14. 08:18:56Nekem bejön. Pénzt nem adnék érte, mert sima bonsainak picit drága, medzsót meg én is tudok törni, de mint experimentális fotó téma, jól jött volna korábban...

...És kéretik együtt énekelni :)
Merry Christmas!nike0809 | 2007.05.23. 20:36:21háát gec, elmehetne a megasztárba!:D ez nagyon kajak volt

Egy pár "vizuális illúzió" és a magyarázatuk...

Van egy perzsa közmondás, ami mindig eszembe jut, mielőtt nyavajogni kezdenék: "Panaszkodtam, hogy fél pár cipőm van, amíg nem találkoztam valakivel, akinek fél lába volt."
Most már egy video is van, ami eszembe jut ilyenkor...szellike | 2006.12.11. 23:15:54Ha lenne kalapom,+emelnäm elötte!Csucsfej ez a pasas äs nem semmi amit müvel!

A mi országunk, és egy világ legendája.. Puskás Ferenc
-Me- | 2006.12.16. 12:58:40Nos itt olvastam egy Hozzászólást, ami az Én Írásomra volt válasz. És nem értek egyet. Nincs még egy ilyen Sport? Azt te csak hiszed. ELvagy tévedve. A Foci csak nagyon Népszerű és azért hiszed ezt. És nekünk nemcsak a Fociban volt tehetséges emberünk. Elég sok sportot fel tudnék sorolni és nemigazán hiszem, hogy azért 180 Milliót vagy mennyit el kellett költeni erre a temetésre, mert a Foci a legnépszerűbb Sport. Puskás egy jó Sportoló volt, de más Sportágakban is vannak jó eredményeket elért emberek. És nekik csak azért nem jár 180 millió a temetésükre, mert a Sportjuk nem olyan Népszerű, mint a Foci? Ez elég igazságtalan szerintem... Ne értsetek félre, sajnálom Puskást, tehetséges ember volt, tisztelem őt, de 180 milliót egy temetésre nemértem, miért kell elkölteni...

Skatula duó: Pákó dal
babus | 2007.01.27. 23:39:01Azért lehetnek ilyen "sztárok" ,mert vannak olyan hülyék ,akik azzá teszik őket....
Mert vannak ,akik nézik, hallgatjáK!!!Ha senki nem nézné, hallgatná akkor sehol sem lenne!!!
SZÁNALMAS!!!!SZÁNALMAS!!!!!

Scare Tactics - ez egy jó kis szórakoztató műsor! :D
Szívatások a köbön! A Kész átverés show matinéelőadás ehhez képest... :)s.csuli | 2010.02.06. 22:48:04de durva :D

Egy klasszikus videó: a sikítás nagymestere! Szegény kis állatkák... :D
alphadog | 2007.12.04. 23:54:42Ezt a csajt 2x is megszívatták: http://www.dailymotion.com/video/x25frk_nonk-scared-girl_fun" target="_blank">http://www.dailymotion.com/video/x25frk_nonk-scared-girl_fun









