
Szomjas vagy? Nyomj egy béka-turmixot.
Gergely | 2006.12.27. 01:58:50Akkor szerinted pl. a japánok is kultúrálatlanok? :P
Elég egy érdekes művészi irányvonal...
Renáto | 2006.12.29. 23:58:22Hát ez azért annál több...
A legtöbb kedvenc filmem vége váratlan fordulattal, csattanóval (esetleg dupla, tripla csavarral :)) ér véget... Itt egy gyűjtemény az ilyen filmekről.princy | 2009.10.06. 23:28:05legkedvencebbkedvenc :D

Szemét egy PC ez...
bandee1219 | 2007.10.20. 17:23:39(Remélem, nem gond, hogy megint egy régebbi posthoz írok, de nem én kezdtem, csak tessék csak megnézni!)
Az! Komolyan meg van csinálva, kicsi (Barbone szerű), még ha a kuka már készen is volt, mert nem hiszem, hogy ő csinálta.

Jingle Cats
Ha ettől sem lesz karácsonyi (vagy inkább világvége) hangulatod...Másik videó: The Jingle Cats - White Christmas
Játszd le egy macskának és garantált őrület veszi kezdetét... ;)szacsi | 2006.12.25. 18:08:37Hát ez qrva jó! Vagy már ötször megnéztem, de még mindig szétröhögöm rajta az agyam! :-)))))))))))))

Veres János pénzügyminiszter egy önkormányzati egyeztető fórumról távozván szándékosan lefejelte a hírTV kameráját. No comment....
PhD | 2006.12.28. 09:45:23Magester!
Remélem ezt Te sem gondoltad komolyan, hogy miniszteri szinten azzal jelzi, hogy el akar menni, hogy lehajtott fejjel eltolja a kamerát! Nem lehetett volna megkérni, hogy álljon félre az operatőr? Nem, inkább nekimegy fejjel!
Én nem védem a Fideszt, de azért jó lenne, ha egyszer egy baloldali ember kiállna és azt mondaná, igen hibás voltam, az adott helyzetben nem a megfelelő módon viselkedtem, elnézést kérek! Három napon belül az ügy elfelejtődne, senki nem beszélne róla. Helyette megy a szarkenés, hogy nem lefejelte, nem is úgy volt, nem is látta a kamerát, a függöny miatt hajolt le stb-stb. Ennek mi értelme? A komcsi időben mentek így a dolgok, hogy "a szocialista igazság, elvtársak, nagyobb igazság még a valóságnál is...."

Aki kiváncsi, hamar... kap a pofájába egy habostortát! :) (hatalmas!!!)
Magester | 2006.12.22. 20:58:51Anyám!
Én asszem nem álltam volna meg. Vicces, de ha velem történik szerte széjjel szaggatok mindenkit :)
Persze ki tudja hogy reagálnám le az egészet.

Volt már képekben... most itt van videóban is: néhány bolygó és csillag egymáshoz viszonyítva.
Purple | 2009.10.06. 07:00:43félelmetes :S

Egy keréken
JaR 88 | 2007.07.06. 09:35:17De,itt az a lényeg,hogy egykerekezik,merthogy ez nem chopper....

Egy karácsonyi dal David Hasselhofftól.
DD | 2006.12.17. 17:57:54Azért még mindíg jobb mint a Hooked on a feeling xD, de a best akkor is Jump In My Car live:
http://www.youtube.com/watch?v=8uk1nlDeJrg









