
A lányok már nem szomjasak...

Vajon mennyi málnát és mézet fizetnek a macikák kártérítésként?
DemJan | 2012.07.12. 10:53:22Posztkép, aláírás lelövi a poént. :p

Dead Sushi - a Machine Girl és a RoboGeisha készítőinek újabb agy
fosásamenéseI. C. Wiener | 2012.07.13. 11:29:25Illetve a parkour-ost nem találtam "parkour" címszóval, de annyi baj legyen. Bénán keresek na :D

Versailles-i kastély hangulatát megidéző élményben lehet részük Párizs vonattal ingázóinak.
Szancso | 2012.07.11. 19:22:21ArTZSV. :)

Félresikerült mutatvány
Mec | 2012.07.11. 22:41:12Hol van itt bukó? :)

A homokevő bajnokság résztvevői ;)
Nusihusi | 2012.07.10. 20:56:20Inkább homokba harapjanak, mint fűbe:D

Orosz tanulmányautó (prototípus, azért nincs rajta rendszám se)
Szancso | 2012.07.10. 18:59:03Viszont az előnyére legyen szólva,az alvázszámot felülről is le lehet olvasni. ;)

Már a műeséseket is megtanulták? ;)
Anthraxia | 2012.07.10. 10:48:14Hát ezen jókat röhögtem Kurva jó ahogy szerencsétlenkednek xD

Pitbull! Ferrier..
(Először altatópuskával próbálták ártalmatlanítani, de nagy kutyabarátok így se nézzék inkább.)Ravennë | 2012.07.16. 11:56:17Mivel nem konkrétan a videóról alkottam véleményt, hanem a hozzá párosodó témáról, így igen, szerintem én pont mondhatom.

Black Knight Hummer H2 - itthon vajon mit szólnának a rendőrök hozzá? ;)
KillHates | 2012.07.09. 02:16:02Ennek a gazdája igazi díszgyökér lehet...










am. sztem mindenkinek van olyan szakasz az életében, mikor egy szivacsnál is hatékonyabban szívja magába a szeszt, aztán elmúlik