
Mai napi tippelős, és egyben 40milliós kérdés is: Mivé változik a képen látható tengeri csillag?
Válaszokat a kommentbe kérnénk! A helyes megfejtők között egy értékes, eredeti Izé logóval ellátott penge nélküli nyeletlen bicskát sorsolunk ki, az én felajánlásommal. :D
Egykerekes dobozossün ember. :D Hát neki sincs ki a négy kereke...
Nusihusi | 2009.04.22. 02:29:54Nem csak hülyén néz ki, hanem még zörög isXD

Nehéz lesz dönteni Susan Boyle és közte. :) Szerintem ő is esélyes a győzelemre.
Ketya | 2009.04.23. 02:43:28hamár a tehetség kutatásnál tartunk akkor nállam ezek a favorite:)
http://www.youtube.com/watch?v=g8wWncO0m00

Nekik sem volt gyerekszobájuk...
G.M.B. Akash fotói.Békatallér | 2009.04.21. 11:39:05:D ez jó! Ez is tetszik:D

A villanyóra menetrendje
Terjed egy ilyen szöveg levélben (állítólag a Magyar Jogsegély Szolgálat ügyvédjének, Somogyi Jánosnak a cikke, amit senki nem közöl le..), .doc formátumban van.
Tényleg, nem tudja valaki, mik ezek a díjak (átviteli-rendszerirányítási díj, menetrend kiegyensúlyozási díj, AHK, stb.)?Cableguy | 2009.04.21. 18:29:07Ezen pár éve túl vagyunk : ezzel 2 dolgot tettek:
1. regadó megszünt, helyette regisztrációs dij van. igy az ADÓ-n nincs ÁFA ami megint adó.
2. az áfa mértékével megemelték a "nettó" dijját reg-dijjnak és az ÁFÁT elhagyták róla így nincs bevétel kiesése az államnak.
3. a hatóságok ismerik a VÁM-ÁFÁT ami ugyanúgy egy adóként beszedett teher ÁFÁ-val való megemelése mégis "legális"
DE a vám nem "adó" igy nem alkotmány ellenes. :(

"Ááá, ezt nem hiszem el..." :)

Segíts már! Nem tudok egyedül lemászni! :)
LaUrA | 2009.04.25. 22:08:46Nagyon ari! :) Én, azér levettem volna szegénykét.

"Vakarjál már, vakarjál, minek tartalak? Te meg mit nézel?" :D

Jók a fogaid, Juci! Így már mindjárt szebben nézel ki... :D
Na fiúk, ki rakná be a szájába? ;)tentacle | 2009.04.19. 05:03:59Szárazföldi cápa.

Niklas Stoepel a világ egyetlen férfi szinkronúszója. Nem engedik indulni az olimpián.
Laci | 2009.04.18. 01:05:33Ha jól értem, az a baj, hogy bár jó a srác, nem engedik versenyezni, mert megbukott a szexvizsgán. Ez így jogos. Az hogy Polgár Judit elindúlhatott a férfi sakkvilágbajnoki címért azt még megértem, de, hogy például Kokó nőket püföljön a ringben azt el sem tudom képzelni.
DE! van itt egy kisfilm a szinkronúszásról. Fanta!
http://www.indavideo.hu/video/Szinkronuszas_7?action=video_site&video_title=Szinkronuszas_7%3Ftoken%3D433c8eda3ec93157cc6fb08b2e89e7d3










az ellenfele meg valami bogárruhás szuperhős, akire ruszítja az embereit, a Führer meg valami varázspálcával robbantgat :D
nagy mű, kötelező