Egy régebbi trükk, de talán még nem ismerik a kollégáid, barátaid, ismerőseid... Csinálj screenshotot a képernyőről az ikonokkal együtt, hadd kattintgasson az áldozat! :)babus | 2007.01.27. 20:29:03Egyetértek.Én pl.mostanában kezdem kapisgálni a számítógép rejtelmeit :) De szerintem ez nem gond.Nem mondenki lehet kocka fej!!!!
Egy kis összehasonlítás: hány embert ölt meg Isten és Sátán a Bibliában?

Kattyingass oszt összejön néha egy jópofa pofa...
bandee1219 | 2007.11.17. 19:25:30Hát ez qrvajó! :)

Egy elhagyatott vidámpark Japánban
Cica | 2007.01.14. 13:55:05Engem ez a vidámpark vagyis inkább csak a hullámvasút emlékeztet a Végső állomás 3ra!!!!De naon!!!

Dobd fel a hűtődet egy ilyen játékkal...
babus | 2007.01.27. 21:27:16Pihent agyúak!!!

Gond van a tigrisekkel a ház körül? Szerezz egy kiskutyát, majd ő megoldja... :)
mtzolee | 2007.01.03. 20:29:18Jaja... Di Caprio játszotta a tigrist azért volt ilyen puha*...:DDD

Szép. Ne mondd, hogy nem szép! ;)
Mint akit fejbenyomtak egy csillaggal. :)
(kéne már egy idióta emberek kategória is...)kesziparaszt11 | 2007.01.11. 18:01:34punk

Egy kis teszt... érdemes végigcsinálni :)
Jozeph | 2007.11.30. 21:00:18Csak úgy szimplán: ANYÁD!!!
Amúgy meg nem ijedtem, csak utálom az ilyen effekteket.

Szurkolói csoportok videói. Az egyik legrészletesebb ilyen témájú szájt a neten, de a magyar oldalak közül mindenképpen.
Fociszurkolóknak kötelező.joe | 2007.01.04. 09:33:53Nagyon jók!

Egy jó kis oldal, MOD és XM zenék gyűjteménye.
mtzolee | 2007.01.02. 17:29:14zenék amúgy:) a többsége valami zeneszerkesztő progival készített. pl: FT2.









