
Öööö... hölgy tönkön pörög.
IGe | 2012.07.19. 11:21:32Látom sokaknak jobban tetszene, ha vibrálna:-)
Az embert manapság már pihenni sem hagyják rendesen a teherautó hátuljában...
adamtheripper | 2012.07.17. 23:17:09ez kúúrva jó :D

Ez a kis kínai elindult fingani; több mint jól sikerült, jobb keze beszarult.. í¤|=[Í||
(A szipphantósok kiszabadították..)websterhp | 2012.07.18. 23:02:38Remélem a véres kezével vérmérgezést kapott, és meg is halt, aki ilyen hülye....
Danxiák - földöntúli természeti formák Kína délnyugati részén. A danxia szó egy vöröses színben pompázó felszíni formát jelent, szó szerinti jelentése „rózsaszin felhő” vagy „vörös napsugár”. A különleges felszínformák kialakulásában jelentős szerepet játszottak a különféle természeti erők, így a szárazföldi és óceáni kéreglemezek és a földkéreg mozgásai, valamint a víz és a szélerózió is.bungle | 2015.12.14. 09:10:20Peechseed küldte:
URL: http://zarandokkaland.blog.hu/2015/11/12/a_vilag_legszinesebb_uti_celjai
Szöveg: "A világ legszínesebb úti céljai - Lélegzetelállítóan színes természeti jelenségek"

Hey I just met you, and this is my lightsaber...
Shadow Beast | 2012.07.17. 13:46:31Nagyon **** lett...

„A NASA bejelentette, hogy bizonyítékot talált a dimenziókapuk létezésére”
Nálunk a Vakegér nevezetű kereskedelmi egységben is van dimenziókapu. Többen is képesek, akár egy nap alatt többször is átlépni rajta...bungle | 2013.07.24. 12:19:39norbertvincze küldte a fenti videót a lenti szöveggel és linkekkel:
Végre a Nasa hivatalosan is bejelentette a dimenziókapuk létezését
http://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html
És köszönjük Michio Kaku-nak is, hogy próbálkozik már egy ideje fényt hozni a sötétségbe.
http://www.youtube.com/watch?v=kYAdwS5MFjQ

Bendito Machine IV - Fuel the Machines
A film alkotójának leírása szerint ezt az ügyetlen kis népet egy nagyon szűk, „kapzsi köcsög” réteg irányítja, akik azt hiszik, mindenre tudják a választ.Tooni | 2012.07.13. 20:15:12Botos Vendel most akkor tud helyesen írni vagy a posztszöveg egy admin műve? ;D

Egy kis kocogás néha kellemes „löketet” ad a naphoz. ;)
Mégis mit gondolt, az ott egy zebra? És pont egy gyalogos felüljáró alatt?rotatorrepesz | 2012.07.13. 15:28:28Igen, és ha a gyalogos hirtelen megáll mert meglátja az autóst, vagy meghallja a dudát akkor meg pont elüti.

„Oooh shit, oooh Jesus Christ!” :D
piton78 | 2012.07.22. 02:09:52Hát, én is múltkor süllőztem, majd mikor megláttam a nagy fehéret a horog végén, szép csöndben leraktam a botot, rágyújtottam egy cigire, megírtam haza sms-ben hogy vegyék elő a nagyobb fazekat, majd csak a lángososnak mertem picit hangosabban megemlíteni, hogy cápát fogtam pecabottal vazze! :)

Megvan a tegnap elszökött kenguru! ;) Kutyának álcázta magát. :D
Ravennë | 2012.07.12. 13:18:00Az enyémnek bírom mikor úgy csinálok, mintha eldobnám a labdáját, utánaszalad de nem látja és fülét hegyezve, pattogva-szökdécselve keresi, mint egy gazella. :D









