
Csinálj fényeket és zenét JÓL! =)

A mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatunk egy halacskát, amely az Indiai üveghal névre hallgatna, ha lenne füle, de mivel nincs neki, így szimplán csak jól érzi magát az átlátszó bőrében még akkor is, ha néha lelkes akvaristák színes folyadékokat fecskedznek szövetébe azért, hogy létrejöjjön belőle egy úgynevezett "disco hal".
Nusihusi | 2009.04.27. 02:11:46Szép halak:) Üveges testük van:)
Azt hittem már nem fogunk több Rémi Gaillard videót felrakni (már 7 fenn van és általában a kommentek közé írtuk az újabbakat), de ez az állat most megérdemel egy külön postot! :D
Nem csak az oposszum anyukák élete nehéz... ;)
Nusihusi | 2009.04.25. 03:39:50De aranyosakXD Nem bírnak leszakadni róla:D

Rose Siggins, egy alsó test nélkül született nő.
brigi_cica | 2009.04.24. 22:41:13"Csak félig szerettem bele"
:D :D :D

BüntIZÉ
Sziszo | 2009.04.23. 12:27:57jujj de szar, sose hallgattam ilyen zenét..

Nem elég, hogy hülye, de még forog is.
E.Dé.i.eN.A | 2009.04.24. 19:36:12az oké hogy ezt most megcsinálta, de hogy gyakorolt...??
szerintem izgibb lett volna, ha áramot is vezetnek bele, és így otthoni használatra is tökéletes forgó csillár lett volna belőle :D

A "hálivúdi" filmekben, sorozatokban Ámérika legtöbbször csodás hely, mesebeli házakkal, drága kocsikkal és fényűző életet élő boldog emberekkel.
Néhány kép az Egyesült Államok sokkal valódibb arcáról.nyehőce | 2009.04.22. 13:22:24Senki nem írta, hogy ez az általános képe, de ilyen arca is van, ezt kár lenne tagadni. És ha nem csak a turista célpontokon jár az ember az USA-ban, akkor bőven találkozik ilyennel. Tudom, voltam kinn.

Egy kedves útitárs. Vele nem lehet unalmas a vonatozás... ;)
|-=O=-| | 2009.04.23. 10:57:10Egy csepp együttérzés nem szorult ezekbe a nyomorultakba! Most mondd meg! Szegény koponyányi monyó!

- Hogyan arányul egymáshoz a záridő és a rekesz, és mit szabályoz?
- A kérdést se értem, ne idegesíts!További izgalmak, nevetséges magyarázkodás, és nagyipari lebukás a fotós iskolát végzett Debreczeni Zitától a videóban, melyből kiderül, hogy a rekesz, a záridő, és a fehéregyensúly fogalmak megismeréséhez "haladón és még azon és még azon tovább"-ig kell eljutni.bungle | 2013.02.28. 19:41:46http://velvet.hu/celeb/2013/02/28/meghuztak_debreczenit_de_kerelemmel_utovizsgazhat/










Tenori-On is óriási csak nagyon drága...