
Adj egy smacit! :)
andici_25 | 2007.05.27. 16:30:53ez tenyleg aranyos ,az oroszlanok ilyet is tudnak? nem csak olyat hogy hammm? en nem mernem olyan nyugottan olelgetni mint a noci :)
Ahogy a profik masszíroznak...
Egy másik páciens
Svéd nyakmasszázs... + még egy nyakspecialista
Kezdő shiatsu masszőr
Thai gyomormasszázsBalázs | 2007.01.09. 21:25:46hát igen...............:))

Trükkök egy ping pong labdával. Ügyesek! ;)
bungle | 2010.09.17. 11:18:34naphtha08 küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=LLByTnNwico
Szöveg: "Mi lehet a titkuk? Szabadidő + Kitartás X 100"

Ha szereted a kabócákat, mindenképp szerezz be egy ilyen guszta lámpicskut! ;)
Balázs | 2007.01.09. 23:03:13hát igen:)
Ki nyer ma? ;)
A jobb sarokban Ben Cook, az sms írás gyorsasági bajnoka.
A bal sarokban egy, a Nuance Mobile Dictation beszédfelismerést használó ember.
Kérem tétjeiket megtenni (mielőtt végignézik a videót)! :)Valaki | 2007.01.08. 15:46:20Hát én a gyorsíró pait szivesebben hasznosítanám, nem tudom, hogy pl. a buszon mennyire tudja elmotyogni a faszi hogy mit is akar, ott mindenki zajt csap meg hasonlók. mellesleg a szupertelót előbb lopnák el mint az ipsét :D

Dzsordzsi barátunk rákattant egy kicsit a Rubik kockára. ;)
pokr | 2009.01.27. 10:28:55Ha valaki esetleg idetalál, a V-Cube 5/6/7 elérhető már magyarországon is:
http://pokr.hu/logikai-jatek

A 10 legdrágább mobil.
Vazze, azért aki 1.000.000 $-t fizet egy mobilért, azt is agyhelyen kéne billenteni, hogy magához térjen...janóóóó | 2007.01.06. 19:07:29A hozzászólás törölve.
A tavalyi top 100 babanév az USA -ban. Kiváncsi lennék egy magyar listára is...
Csumbagambra | 2007.01.07. 22:08:06Köszi! Balázska nincs is rossz helyen a 23. helyével, janóóóó meg a 4. helyezett. :)

Birkák a tehenek ellen... és egy kutya. :)))
janóóóó | 2007.01.05. 14:37:11A hozzászólás törölve.
Vicces öngólok! Bár minden öngól vicces és tragikus is egyben!!!
Nedd | 2007.01.08. 23:56:52ha valaki tudja a zene címét ami alatta m1 akkor lécci írja le
kössz









