
Ha nem halad előtted a sor, annak általában oka van
Ezt most ez a sofőr is megtanulta.
A Soda Stream elsején full trollban tolta a marketinget

Alig múlt el a tél, de ez az Észak-Norvégiáról készült felvétel újra meghozza hozzá a kedved
cse' | 2017.03.29. 15:16:00El kellett olvasnom párszor a címet, hogy megértsem. Az van, hogy úgy írják, hogy "Észak-Norvégia"
https://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%89szak-Norv%C3%A9gia

Sose dobj egy országra kétszer is atomot!
Mert végül ilyen hülye PR videókat fognak készíteni a folyóikról, mint látványosság.Gábor-79 | 2017.04.02. 10:20:47És hogyan bújt/merült el az amúgy neki bokáig érő vízben?
Komolyan érdekel, hasznos tudás lenne este kádban-fürdésnél! :-D

Na ezért nem kéne részegen vezetni!

Néhány ember elfelejtette, hogy a kamion erősebb, mint egy kocsi
Az elején rohangászó hülyegyerek, meg biztos egy öngyilkosjelölt.lilaflexninja | 2017.03.28. 14:34:28Engem is megzavarna, ha a másik sávban mennének a kamionok.

Ezt a manővert még nem ismerem
De nem is akarom megtanulniTron65 | 2017.03.29. 07:18:17Elromlott a fékje, csak így tudott megállni. Még jó, hogy nem a körúton mutatta be a fogást.
Azt az esetet, hogy nem tud mit kezdeni a gépével az "úrvezető" fel se merem tételezni.

Nagyon örülhet valaminek :)
Csádi | 2017.03.27. 16:32:24Pók mászott a kabinba.

Egy magyar sofőrön kattog most a net népe
Nem karambolos vagy durva dashcam videó, csak annyi, hogy a srác a dugóban szemetet szed, de pont ettől jó az egész.lilaflexninja | 2017.03.24. 11:58:47Ez csak az új gazdaságos kukásautó.

A magyar automata sörfőzőgép az amerikai piacra készül betörni










A "sort nem lehet előzni" hülyeség annak a félreértelmezéséből adódott egyeseknél, hogy az előzéshez szükséges útszakaszt be kell látni, így ha van egy 2km-es sor előtted, akkor annak az elejét kéne látnod szerintük :)) De az előzés fogalma járművenként értendő.
(Mellesleg szerintem is vannak esetek, amikor tényleg nem célszerű előzgetni, ha esély sincs a monumentális sort lenyomni, az nem is egy-két hülye hanem a forgalom sűrűsége miatt torlódott össze, és hiába előzöl 10-et amíg az úton mész és még mindig csak 500 méterrel és fél perccel vagy előrébb, akkor nem sok értelme volt... ugyanakkor ha kifogsz 10 hülyét egy 200 km-es út elején nyilván nem kell végigcammogni mögöttük csak azért mert ők már összetorlódtak )