
A villanyóra menetrendje
Terjed egy ilyen szöveg levélben (állítólag a Magyar Jogsegély Szolgálat ügyvédjének, Somogyi Jánosnak a cikke, amit senki nem közöl le..), .doc formátumban van.
Tényleg, nem tudja valaki, mik ezek a díjak (átviteli-rendszerirányítási díj, menetrend kiegyensúlyozási díj, AHK, stb.)?
Ilyenek a nők, mikor vásárolnak... ;)
superxaba | 2009.04.22. 13:52:28dilisek ezek a németek

Ennél a posztnál is lehetne olyat játszani, hogy "mi van a képen?", de azt hiszem, ha elárulom, hogy két nyuszi, akkor sokan elkezdik keresgetni, de nem fogják őket megtalálni. Bár lehet, hogy csak én hiszem azt, hogy kevesen ismerik a varázsképeket, de remélem, hogy valakinek újat mutatok velük. :D
A technika a következő: a szemetekkel a kép mögé kell fókuszálni, szóval egy ilyen bambulás szerűséget kell produkálni, és akkor a kép egy idő után össze fog állni.
Aki jobb technikát tud, az írta be a kommentekbe :D
Jah, és ha valaki tud még ilyen képeket, az linkeljen. :D
(BlueD: sztereogramnak hívják ezeket, és ha gugliba beírod, találsz pár milliót... bungle)sf | 2009.04.23. 13:13:55... nem megy mindenkinek,....

Na, hát ilyennek kell lennie egy videóklipnek... hogy bünti legyen belőle.
Levezetésnek pedig ajánlanám Jan Terri néni klasszikusát, a Loosing You c. slágert (az még hogy nem volt itt??!).Wicked | 2009.04.14. 19:31:05Terri néni kész horror...

"Milyen színű a belseje, szép, ilyen szép színű?"
Diplomata úr eladja a diplomata táskát. :Ddénes | 2009.04.14. 18:38:48beszarok ezen a tájszóláson :D:D

Mai napi Gazdi Magazin: a jóidő ellenére se etessük kedvencünket jégkrémmel, mert komoly szájszervi elváltozásokat okozhat, mint pl.: lefetyhurut, nyalógörcs, Lessie-szindróma. :D
(közel 3 éve már volt itt egy ilyen eset :D)ShitIron | 2009.04.07. 18:51:16Extra légkondi! (Szegényke)

Árnyjáték mesterfokon. :) Volt már ilyen régebben, de őket is érdemes megnézni. :)

Bár már volt ilyen post tavaly, most itt egy újabb, csak ennek szentelt oldal...
bungle | 2009.11.26. 11:25:30damncoolpictures küldte:
Amazing Retro Record Cover Mashups
http://www.damncoolpictures.com/2009/11/amazing-retro-record-cover-mashups.html

Mai tippelős játékunk: kattintás előtt írd le, vajon miért ilyen koszos ez a lakás! Megoldás az utolsó képen... ;)
Laci | 2009.04.02. 23:16:08"A találós kérdéses játékot tovább lehetne folytatni h mennyi van a képen?" - mondod. A nagy kérdés - szerintem - az: Mit lehet kirakni belőlük? (lásd: puzzle)

Én nem tudtam, hogy a lovaknál ilyen az előjáték. ;)
(Persze ha itt utána olvasunk a dolognak a szaporodás címszó alatt, akkor megtudhatjuk azt, hogy általában hogyan kerülik el az ilyen fajta baleseteket a lovak fedeztetésnél.)bungle | 2009.03.31. 11:12:08Mármint ha rákattintasz és el is olvasod...










1. regadó megszünt, helyette regisztrációs dij van. igy az ADÓ-n nincs ÁFA ami megint adó.
2. az áfa mértékével megemelték a "nettó" dijját reg-dijjnak és az ÁFÁT elhagyták róla így nincs bevétel kiesése az államnak.
3. a hatóságok ismerik a VÁM-ÁFÁT ami ugyanúgy egy adóként beszedett teher ÁFÁ-val való megemelése mégis "legális"
DE a vám nem "adó" igy nem alkotmány ellenes. :(