
Robot Repair által alkalmazott különböző hangeszközök gyűjteménye.
Tooni | 2012.07.23. 18:33:11Hmm.. jobban belegondolva inkább cukorbetegként.
Crokos rulett ;)
Cezet 350/472 | 2012.07.20. 22:14:31Hát ez nagyon nagy! Milyet ordít csávesz :D

„Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb...”
Magyar cikk: 71 éves bácsi futamította meg a rablókatbungle | 2012.07.26. 13:05:38Mangóval és almával állította meg a rablókat
http://liveinfo.blog.hu/2012/07/26/mangoval_es_almaval_allitotta_meg_a_rablokat

Újabb kémkutya.
.::JunKieEQ::. | 2012.07.19. 22:06:12Mission Possible ;)

Tutajos reggeli fürdőzése a puke-rajnában avagy Vladimir úszik a mocsárban?
Zsike87 | 2012.07.19. 22:37:52Már éppen azt gondoltam, hogy de hülye aki bemegy ebbe a trutymóba úszkálni, mikor megláttam a kiskutyát :'))

Best of Izé - az összes izé egy helyen
Érkezett a tulajdonosoktól egy kérés, hogy a külföldi Pinterest mintájára csináljunk egy oldalt, ahol az összes Izé + aloldal (Art, Autó, Film, stb.) szerepel, a képernyőt kitöltve. Megcsináltuk. Nézzétek meg, ha valamilyen hibába, problémába ütköztök, legyetek szívesek írjátok meg! Ott egyébként - egyelőre ;) - reklám nélkül meg tudjátok nézni a postokat, talán gyorsabb is, meg nagy képernyőn kényelmesebb...Tooni | 2012.11.20. 20:07:41novégre! már csak a rádiót kell vhogy buherálnom...

Az a rohadék gravitáció!
Nusihusi | 2012.07.18. 21:33:20Dominó-effektus:)

Orosz artistaképző ;)
csaty | 2012.07.19. 00:03:16Meg ahogy elkapja a láthatatlan kötelet...
A valódi rasszizmus. Kikészítenek egy kiváló embert, mert az egyik felmenője keresztény volt. A középkorban élünk? Hogyan lehetséges ilyesmi, az Úr 2012-ik esztendejében?7sleeper | 2012.07.27. 22:33:58hitelbe franko'n :-DD

Nem is tudtam, hogy Michael Bay Oroszországban forgat!
Nusihusi | 2012.07.18. 22:04:21Úgy megijedtem, hogy majdnem összeestem, ezek meg vihorásznak:(:D









