
Hogy jól induljon a hetetek...
Nusihusi | 2009.05.04. 22:44:18Ez nagyon büntet:) Hogy tudnak mozogni?!:S:P
Nézd meg hogy nézne ki a neved hieroglifákkal írva.
Darkshade | 2009.05.04. 20:56:32Ne egészen Fake, az egyiptomi írásban ugyan képírás volt, de un. Uniliterális hieroglif jelek íme:http://hu.wikipedia.org/wiki/Uniliter%C3%A1lis_hieroglif_jelek

Ez nem "törpeharcsa" , hanem 1 szürkeharcsa, amibe nagyon kellett kapaszkodni. 246 cm, kell ennél több!? :))
Maccoyi | 2009.05.04. 09:05:35Köszi. :)

2009 Gullwing-America 300 SL Panamericana
Szerintem nem rossz.Fireblade1000 | 2009.05.02. 22:17:51Az ajtaja ugyan úgy felfelé nyílik mind a régié, nagyon tetszik ez is, de persze a régi verzió is!!!

Dúú júú vant túú dááj?
Hát ha ő lenne az idegenvezetőm, azt hiszem nem akarnék még egyszer Magyarországra jönni, mert tuti hogy becsinálnék tőle, vagy a félelemtől, vagy a röhögéstől. :DPurple | 2011.05.28. 19:10:09fujj de undorító :DDD még a német is fokozza ezt

Nem tetszenek a bébz rovat lányai?! Már indul is hozzád Tamy Jones néni!
mekszamnojz | 2009.05.12. 13:56:49Igazad van. Ez már csak összemenni fog... Tipikus férfi tulajdonság :D

Az első egér
(de nem a Marson!)KenGuruL | 2009.04.30. 17:14:29akkor azon is meglepődnél, hogy a CD - compact disc - 1980 körül jelent meg a piacon :)

Egy kicsit futurisztikus motor a Hondától - elég földönkívüli ábrázattal. :)
Fireblade1000 | 2009.04.30. 19:37:39Nekem van 1 kis hiány érzetem. Még alá dobtam volna előre és hátra is 1-1 agy nélküli kereket, úgy ütősebb lenne!!:))

Lehet nem fűvel kéne etetni... ;)
Nusihusi | 2009.05.01. 02:19:34Ez a nevetésXD Teljesen olyan, mint Jerryé:)

Drágám megjöttem... :)
Szergej | 2009.05.26. 14:41:30kopkop!
kopkop nelkul









