
„Biztos Lipton reklám!” ;)

Okos kuka :)
SzakiTomi27 | 2012.07.29. 21:25:56De igen. Csak akkor mindig háromjegyű lenne a végeredmény. XD

Cuki kém a a baikonuri rakétakilővő bázis építkezésén :D
Tooni | 2014.05.28. 18:59:20Az Index feje után mentek biztos
http://index.hu/tudomany/2014/05/28/itt_az_evszazad_legjobb_raketainditasos_videoja/

E.T., a rozmár hangterjedelmét demonstrálja :)

Bug-A-Salt - hogy legyen mivel megsózni a legyeket, bogarakat ;)
Nas | 2012.07.24. 19:20:24De így van. Durvább útszóró sót töltve bele maradandó károsodást nem okozó, de igen kellemetlen hatású nevelőeszköz készíthető így nem kívánatos látogatók számára.

Egészségtudatos életet folytattak a múlt kőbúnkós emberei, gyógynövényekkel kezelték magukat a Neander-völgyiek.
Élien | 2012.07.23. 12:33:08Sőt!! Az ásatáson résztvevő szakemberek szerint, őseink kommunikáltak egymással és párzással szaporodtak. :)))

Rázós egy álom lehet...
kiisb | 2012.07.23. 10:31:18Zakatol a vonat, utazik az álom-ás. ;)

Evolution of Dance 2.0
vadonka | 2012.07.24. 08:30:35ha egyensúlyérzék akkor Ő a király: http://www.youtube.com/watch?v=W1czBcnX1Ww

„Jéghegy cunami”
Shrek | 2012.07.27. 21:44:42Szinte otthagytak a fogukat :))

Az Ermitázs „őrzői”
Porcelanbaba | 2012.07.21. 21:33:36De cukik :)










Tetőablak! :D