
Egy kis szamárkodás a kosárlabdapályán.
(Azért az állatvédők már nem ilyen mókásan fogják fel a dolgot.)Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:00:53Pff...na, akkor már ilyet is láttam.
Ahonnan a lemonparty.org (nem kicsit NSFW oldal! :)) ötlete származik...

Kalányos Kevincostner, Mocsel MacLeod és Ruzsa Winnetou - cigónevek Háromszéken.
Ha hallottál hasonló "érdekes" nevekről a környezetben, oszd meg a kommentekben! :)FlaW | 2009.07.08. 21:54:05nem tudom írták-e ezeket,de ezt a kettőt egy nap alatt gyűjtöttem:
edzőteremben egy gratuláló nyomtatott papír Hamburger Máténak fekvenyomóversenyért:)
és Győrben az utcán egy kirakatban egy tablón a csaj neve Csillag Virág:D
mindkettőről képem is van:)

Nem lehet elég korán kezdeni.
Sün13 | 2009.11.29. 19:29:46:O

Igen, jól látod, ez egy slusszkulcs. ;)
Te pánikba esnél, ha bezárnád a kulcsod az autóba? Ők nem. Avagy a tolvaj majmok vol.2. :DMr.T. | 2009.05.06. 23:52:31Hip-hip-hurrá!

A lustaság netovábbja...
kamubekLaca | 2009.05.06. 12:06:31Látom, azért már van olyan, aki jól látja a dolgot...
Hogy eloszlassam a hőbörgők kételyeit: http://www.meoszinfo.hu/hir_0829.php
Ennyit a lustaságról...

A bácsi túl sok X-Aktákat nézett. Az igazság odaát van. :D
xontflong | 2009.05.12. 13:06:53Baz, úgy ment le mint valami búvár XD

Tippelj milyen állat látható a képen (ill. rákattintva a képeken)! :)
A megoldás elég könnyű, de akiknek nem megy: itt található.Balugray | 2009.05.31. 11:31:51Folyjon bármi, DE NE VÉR! :D

IF Mode - Az összecsukható bringa
Tudom, hogy már volt itt összecsukható bringa az izén, ami lehet, hogy praktikusabb is, de szerintem ezek jobban néznek ki.Maccoyi | 2009.09.23. 21:45:09ECO 07:
http://bikes.99express.com/2009/09/eco-07-reinvention-of-wheel.html

Nem tudom, vannak-e még Budapesten lopós autók, de tuti nem ilyen gyorsak! :D
Cableguy | 2009.05.05. 22:00:28ha egyszer tilos ott parkolni akkor miért kisérti a sorsát? megérdemli. nem tudjuk az előzményt ha már megböntették vagy figyelmeztették és ennek ellenére nem ment el? ki tudja. miért nem szált be h az övé? ha benne van akkor már nem szállíthatta volna el. ez kéne ide a sok mercit dömöst audit elszállítani. bár a mi közterületeseink csak ladát trabonatot skodát suzukit szállitanának el.
a vontató szerkezetet megálláskor engedte el. az hogy nálunk mit szabad vagy mit nem nem az nem érdekes egy brit vagy más "balra tarts" államban









