
Egyedi laptopok
Balpar | 2007.12.24. 16:30:18pedig van ilyen nekem személy szerint az amcsi zászlós jön be
Mai ismeretterjesztő rovatunkban... a Klein-kancsó
Hogy mi is ez, arra itt egy részletes válasz.(és ne mondjátok, hogy "ez ki a retket érdekel", mikor itt azt írják: "...neki köszönhető a Klein-kancsó, mely oly sok embert foglalkoztat napjainkban.") :Dbungle | 2016.03.10. 23:36:52The man with 1,000 Klein Bottles UNDER his house
www.youtube.com/watch?v=-k3mVnRlQLU
Ez valami betegség lehet. ;)

Nos, ez egy olyan IndianaJonesos - Runningmanes - ElsőLovagos feladatmegoldós, és persze hogy japán.
Pipi | 2007.01.20. 21:54:46Japó Super Marió ninnya.

Egy kis nosztalgia: Szomszédok.
Mágenheim doki határozottan leteszi a telefonkagylót.DD | 2007.01.22. 16:42:26Nekem például az építkezés a kedvencem, az az ordítás mikor lezuhan :D

Egykerekű triál trükkök
qukac | 2007.04.17. 08:08:05Nem törte föl a pöndölőjét?és amikor földet ért?

13 pillanat, mely megváltoztatta a világot egy picit...
DD | 2007.01.19. 18:09:05Attól függetlenül, hogy mit ábrázolnak a képek, javarész rohadt jó képek. Egy részük visszaköszön a történelem könyvekben...

Egy kis rásegítés a bicajosoknak... :)

Állatok harcai - rengeteg videó és egyik jobb, mint a másik
oneda | 2008.02.12. 13:15:44Nekem mindegyik elindult, bár jobb lett volna ha pár nem. A model vs. snake, cheetah vs. jornalist videókat csak erős idegzetűeknek ajánlom, én majdnem összecsináltam magam, míg néztem.
A legfrappánsabb menekülő a hal volt, amelyik lufivá változott és ezért nem bírt vele a vidra, a legpimaszabb a gazella, aki halottnak teteti magát és a sakálltól, meg a gepárdtól is megmenekül egyszerre.
Egy igen egyszerű felépítésű, de annál érdekesebb oldalon kalandozva, sok mindent megtudtam magamról a születésnapom alapján, amit eddig nem. Az oldal angolul van, de különösebb angol tudást nem szükséges az értelmezéséhez. A kezdőlapon megadjuk a kért adatokat, egy klikk és máris értékelhetjük az eredményt. Nemcsak a szerencseszámaimat vagy a szerencseköveimet tudtam meg így, hanem azt is, hogy mik voltak éppen az aktuális slágerek amikor születtem.Balázs | 2007.01.22. 22:40:58inkább joey mint gugli :))

Aquapet-ek, vagy mik.
Még egy okosság, hogy gyermekünk megfejhesse pénztárcánkat.Connektor | 2007.01.17. 16:57:06NEEM!!! Az 2 cici között 1 hatalmas mü...:)... izé? :) vagy igazi :)









