
EXOIDS
A világvégét csak a csigák és a robotok élték túl. A csigák intelligensé váltak, a robotok pedig agresszívvé.SpangliBob | 2012.07.31. 07:51:00Hát ebből egy egész estés mozit is el tudnék képzelni, nekem tetszett. :)
Elvan a gyerek, ha játszik ;)
Anthraxia | 2012.07.29. 22:16:17Én ezt hívom inkább "gyermeki fantáziának".
Több van a mögött amennyit te látsz abból, hogy a gyerek egy kocsit tologat.

Rollerman (Jean Yves Blondeau, már szerepelt itt) legutóbb a kínai hegyek közt száguldozott görkorcsolyaruhában.
adamka934 | 2012.07.29. 20:34:16Tök jó az a ruha :D ha korizol, elesel nem lesz semmi bajod csak gurulsz tovább :D :D :D

Van bőr a képén!
.::JunKieEQ::. | 2012.07.26. 19:51:31Szépek a fogaid Laci... Húzzá' rá bőrt... :P :DDD

Robot étterem Japánban
+ bonus link: Robot étterem Kínában
Rocksztárok a Google ellen
Brian May, Robert Plant és társaik szerint a kereső segíti a kalózkodást, állami fellépést sürgetnek.
Hja, így könnyű! :D
lowrider | 2012.07.26. 08:00:23Az alapötlet jópofa, bár ezt is már 100-szor és 100-féleképpen sütötték el. Engem sokkal inkább zavar az, hogy ilyen gagyi módon van MEGINT a labdamozgás megcsinálva és semmilyen szinkronban nincs az ütések irányával, erejével, stb.
A fizikát meghazudtoló labdapattanások meg kifejezetten idegesítők...

Mai tippelős!
Árnyangyal | 2012.07.25. 11:40:02Én jól tippeltem volna. De nem túl praktikus, mert én egyszerre iszom a kettőt

Sárkányok tánca :)
loloppo | 2012.07.25. 17:03:26Ahh, ez fake... Latszik, hogy madzagon rangatjak :)

„Fogd a macskát és fussunk!” ,)
rubigo | 2012.07.25. 10:24:46Nem mondom, fasza sálja van a blökinek...









