
Árpád elmagyarázza nekünk mi fán terem a modern technológia.

És megszületett! Íme a bájos kacaj 5. Félelmetes! :D
pethospears | 2009.05.13. 22:06:05Úr jézus ez miez....neee ha ismerném biztos hogy rég megöltem volna

Korábban már próbálkoztak itt is ilyennel... kis takony nem tanult belőle?
sjani | 2009.05.25. 07:28:39Nemnormális

Lehet még érdekes autókra bukkanni a neten! :)
Fireblade1000 | 2009.05.13. 19:53:50Ezt a verdát még nem ismertem!!! thx

A német kormány be akarja tiltani a paintballt az iskolai vérengzések miatt. Noooormális?
Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:16:00XD LoL!!!:)) hülyék ezek..

"Héé haver sok a mellébeszélés, bökd ki gyorsan, hogy honnan van a szerkód, mert különben rádküldöm a haverjaimat!" :)
(Mellesleg a riporter bácsi lehet, hogy beférne a bájos kacaj gyűjteménybe. :)))Lisa | 2009.05.13. 01:18:43Ez a tipikus " hé, hallod..menj már innen!" :D

Biztos nem hívnám vendégségbe, még a végén megeszi a házam...
Fireblade1000 | 2009.05.13. 19:54:44Nálunk az ilyenek miatt zárták be a téglagyárat!:))

Nézzük hogy is kéne az árrammal bánni! :D
Balugray | 2009.05.31. 03:54:37És ezért rázta meg isten a vargát! Me' nem vót' lefődeve'
"Mustang Sándor egy ideig azt hitte, megmentheti a Földet egy kínai elektromos autó segítségével. A szállításkor kiderült, hogy nagyot tévedett, mi viszont még az életben nem röhögtünk ennyit egyetlen autón."Fireblade1000 | 2009.05.13. 20:11:291 kalap sz@r!!! bocsi:))

Neon Maze
snake6 | 2009.05.10. 09:21:04másnapossan nem élvezem.......xd










Vigyázzatok, el ne áruljátok, hogy a Nyu... (1:32-től röhögős :D)