
A hét rejtélye: honnan esett egy bazi nagy jégtömb erre a floridai kocsira? (Állítólag nem jár repülő arrafelé...)
loller | 2007.01.31. 13:56:41aszongya a csaj a riportban, hogy netán egy űrhajórol? vagy mi... mennymá, egy meteorit elégne, ekkora surlódástól, ahhoz h földetérjen egy ekkora jégdarab, kb egy város nagyságú jégtömb kéne leessen. azt viszont észrevették volna. űrből..pff. ment egy teherautó, azt rádobtak eggyet, és tovább mentek. a szomszédok meg kamáznak. Vagy csak az ufók manipulálják az agyam, hogy igy van?:P
Csak úgy szórja a pénzt! :)
Egy német rádióállomás játéka így hangzott: "Mit tennél meg 100 ezer euróért?" Volt olyan nő, aki kihúzatta volna mindegyik fogát... A játékot Marco Hilgert nyerte, aki a nyereményből - ígéretéhez híven - 75 ezer eurót szészórt a tömegbe...Te mit tennél meg 100 ezer euróért? :)Purple | 2013.04.26. 15:47:37:DDD Én is. De csak annyiért. (És nem én fizetném nyelviskolának :D)

Egy jó céllövő + egy jófajta puska = no comment

Kérek egy puszikát...

Gyártsunk végre egy kis havat... hópelyhenként. :)
Csak egy gombnyomás és máris tiszta a cicuska... :)))
(már látom előre az "állatvédők" kommentjeit, megjegyzem nekem 3 macskám van és imádom őket, nem is fürdetem... de azért jót röhögtem ezen az idióta találmányon).Su | 2007.01.29. 21:32:39viszont a gazdi tetszeleghet a megmentő szerepében mikor kiveszi onnan.
egyébként nem normális aki ilyent használ. utánna el kell viselnie egy idegbeteg állatot otthon.

Na itt kezdődik a sörhas... ;)
(a lányok úgyis mindig panaszkodnak, hogy csak Bébz rovat van, na most itt egy szexi pasi is :))Su | 2007.01.30. 16:07:10nem fogyaszt. ugyanis utána rögtön pótolnod kell az energiát, ha folytatni akarod. a schnell partynak meg nem vagyok híve. egyébként meg egészen másfajta a szex utáni fáradtság mint egy kiadós mozgás utáni. legalábbis ha jól csinálod.
arról nem is beszélve, hogy képzeld el mi lenne, ha a képen látható fickó megpróbálni igazán izzadni. szegény partnere belehalna:)

Méghogy egy mobil felrobban? Ugyan már, csacskaság...
Joey89 | 2007.01.26. 22:06:28Avagy ha szakszerüen nézzük esetleg az akut cimkézték ujra és robbant fel :)

Tehetségesek. Azt ugyan még nem tudom, hogy az egyensúlyozásban, vagy a videoszerkesztésben... :)
Várjál, van máááásik is.bungle | 2007.01.24. 12:00:51Legalább idősebb korukban magyarázkodhatnak a videóval, hogy miért is lettek hülyék, mikor fejre ejtették őket... :)

Zenekedvelő egyed kicsit nemgyenge cuccosa...
yoda_mester | 2007.01.23. 18:35:25milyen piszkos a lemezjátszó...









