
Amikor még nem volt a fényképezőgépen "delete" gomb...
Purple | 2009.05.15. 14:04:33igen, ezen én is kiakadtam.. :D fogyarékfamily...
Kb. így fog kinézni a számítógéped, ha nem takarítod!
1b0r90 | 2009.05.15. 09:18:17jólvan mindjárt kifújom azt is a kompresszorral xD

Küldeném sok szeretettel Mr.T. barátomnak eme pár kedves kis tárgyat.
Kedves izélős társaimat pedig buzdítanám, vegyük meg neki mindet, hadd örüljön a főnök! ;]bungle | 2009.10.26. 13:10:20http://www.funpic.hu/hu.picview.php?id=37106&c=-1&s=dd&p=1 :DDDDDDDDDDDD

Melyik is a net kábel?
Phinix | 2009.05.14. 20:49:10Azt a mocsok... ide elfogok egyszer utazni, ha másért nem is...
Egyébként mondják ugye: A zseni átlátja ... :)

Így kell tetőre tenni egy Mitsubishi Coltot!
papaluige | 2009.05.13. 21:45:11alkatrésznek megveszem! XDD
amúgy ez egy Mitsubishi colt '88-'92!
Ezen a biztonságtechnikai bemutatón prezentáljuk, mennyire hasznos termékei cégünknek az ütközésálló szalagkorlát és a betonfal. Csak nyugalom és foglalják el a helyüket...sahinel | 2009.05.13. 14:00:22miért kéne cenzúrázni? Ha hülyeséget csinál valaki akkor meghalhat, megsérülhet, stb. A cenzúrázatlan véres videók a normális embereket elrettenti hogy száguldozzanak, vagy más hülyeséget csináljanak. Egyébként liveleak igen gyenge oldal. http://nothingtoxic.com/ itt és jobboldal alul látható site-okon akkor ne is nézz szét ha szerinted liveleak durva:D

Akik nem állva, nem is ülve, hanem térdelve szeretnek...
Természetesen japán.AVIREX | 2009.05.13. 22:23:52én akkor térdepeltem amikor gyerek voltam a sarokba,most már térdepelni csak "hegesztés" közben szoktam :)

Az oroszoknál már nem a kiscica vagy az aranyhörcsög a kedvenc háziállat... ;)
Nusihusi | 2009.05.13. 23:44:26Csak nehogy lenyeljék keresztbe:)

Ő nem Maru.

"Here nélkül mit érek én?" - újabb döbbenet a Britain's Got Talent-en.
Opra | 2009.05.13. 11:40:55A srác kontratenor hangstílusban énekel, ami nagyon ritka adottság. Az meg hogy a hangja alapján egyből elkönyveljük melegnek, puszta előítélet. Én is énekeltem kórusban elég hosszú ideig, és az utolsó években - ami mondjuk már legalább 6 éve volt - csak tenort énekeltem, ami egyel a kontratenor alatt van, szóval nem olyan golyószaggató.
Amúgy nekem is keresnem kellett a videot, mert nevetséges módon a Brit's talent feltöltéseit éppen a saját országában nem lehet elérni!









