
Tökéletesen alkalmasak a házasságra, hiszen már ismerik a fájdalmat. :D
CRaPtRaSH | 2008.03.23. 19:46:17szerintem azért amiért te sem :]
"...Megáll az idő, az égen néma álló csillagok
A Földön csak te vagy és én vagyok..."eol | 2009.04.22. 14:22:16Ezt tanulhatjuk a musicalből, ha az utcán táncra perdülsz mindenki csatlakozik hozzád, és tudják a lépéseket.
Kattints a képre, add meg az e-mail címed és reménykedj, hogy TE leszel az, aki a heti egy bögrét megnyeri. (A hírlevélre feliratkozók között heti egy Izés bögrét osztunk szét!)<-{st.one}-> | 2008.02.19. 00:16:11én egyből "kiszúrom" a tömegből a "felfuvalkodottakat"! :D:DD ;)

Egy 1929-es Ford A model 250 lóerős Cosworth motorral megbolondítva!

A társkeresős lúzerek után itt egy újabb, már nem ott dolgozó alkalmazottól kikerült gyöngyszem.
Randy randis videója, avagy Hogyan NE próbáljuk meg visszacsábítani volt barátnőnket! 2:58-tól frenetikus teljesítmény, Oscart neki! :Dricsi176 | 2008.02.11. 18:18:14Tiszta Cshapó csabi elsőre ez jutott eszembe az post képen lévőről:D

Egy tojás mind felett
Egy tojás kell neked
Egy a konyhába zár
Mert hasznos az egyetlenPurple | 2008.02.23. 11:09:56új trió? hm nemtom, sztem nem vok annyira új... meg ti is voltatok egyzer újak... :D meg ez valami fekete lista vagy mi?? :DD

Helyszín: Föld
Időpont: 2057(bár a The City c. rész már volt külön, most itt van mind a 3 egyben).he | 2010.04.27. 11:30:01Ennek a csudajó hipiszupi holografikus világnak a hátulütőjét is belerakták legalább: egy laptopról meg lehet bénítani az egész rendszert.

Férfiak vs. Nők - római csata szerint. Óriási egy reklám!!!
Máln@ | 2008.05.08. 17:19:21Igazad van.....eton....hát te meg..............pf..:/

zabad megnéz Magyar fordítás rajta ezen az izén!
Nem regisztrált | 2008.02.09. 17:29:05Milyen víruskeresőd van? Csak mert sok program tévesen riogat, nem biztos hogy veszélyes a tartalma.

Videó egy rendőri intézkedésről, kis hibákkal.
dolphin31 | 2008.02.19. 12:43:44válasz erre: "MÁR RÉG KIDERÜLT HOGY EZEK NEM RENDŐRÖK! "
Igaz! Nem rendőrök , hanem a guardia civil ( csendőrök)és Madrid ban van!Elég bénán intézkednek a fickóval szemben!
Engem pillanat alatt megvágtak 150 Eu-ra









