
90 évesen rúdugrás?
Dr. William Bell, aki a saját korosztályának világrekordere, most megmutatja, hogy nem lehetetlen. :)Nusihusi | 2012.08.04. 22:51:52Le a kalappal!:)
Azoknak akik nem szoktak tv-t nézni: szeptembertől minden nap lesz tesi óra az iskolákban. Köztudott, hogy huzamosabb szellemi terhelés után a fizikai terhelés felüdítően hat. Ebből a szempontból abszolút pozitív a határozat. Viszont, van-e elég jólképzett tanerőnk az ellátáshoz, vagy még mindig csak a megkeseredett, és semmihez, főleg magához a pszichés neveléshez nem értő emberekből lesznek testnevelés tanárok?
Vélemények, emlékek a testnevelés órákról, és a nem enyhén manipulatív filmecskéről?kotta | 2012.08.07. 13:31:27Aki már ebből is anyagi kérdést csinál az szerintem el van tévedve: egy teljesen normális tesiórához elég egy füves rét meg egy labda. Lehet tornázni, focizni, kézizni, akármit lehet. A tanerőhiány már gond lehet, bár messze nem értek egyet azzal, hogy csak megkeseredett lúzerek vagy katonaagyú izomgépek lennének a tesitanárok. A kivételeknek meg ezúttal nem tisztelet, hanem ők menjenek kapálni vagy más melóba.
A kötelező tesióra meg marha jó ötlet: ha nem volna kötelező, még jobban elszaporodnának a világfájdalmas emó-szcín-akármi hurkagyurkák és a löttyedt és/vagy nyávogós tüncibüncicukicicák. Belőlük sajna felnőttként se lesz jobb... Ezek eü. (ebben értve pszichológiait is!) ellátása nagyságrendekkel durvább tétel, mint két kapu vagy 3 kötél vagy 5 zsámoly.
Gyerünk ki mozogni!
Emlékek: az én tesitanárom bájgúnármenőcsávó volt, néha eszébe jutott a tananyagféle, és akkor azt tényleg rendesen végigcsináltuk (talajcuccok, tornaszerek) de 80%-ban végigfociztam a tesiórákat. Eredmény: volt kondim, elküldtek futni még valami diákolimpiára is, és nekem speciel mindvégig tetszett a dolog.

Fenékmásolás (ez egy régebbi videó, de nem találtam itt, ill. hátha még valaki nem látta).
Randal Graves | 2012.08.06. 00:07:26ez is jó:
http://www.youtube.com/watch?v=8tBsmT_nwd4&feature=related

„Virág elvtárs.. Se ajtó, se ablak?!” (Pelikán József, gátőr)
Egy nem ép ítkezés Oroszországból.pixxel | 2012.08.08. 11:59:06na azt megnézném ha te ebbe a téglába hogy versz szöget :D

„Gyere velem kis barátom, te leszel a bőrkabátom.” ;)

Double Trainbow! :D
adam10603 | 2012.08.04. 18:00:25értem én hogy szép régi darabok, de nem tudom miért kell tranzba esni :D

Az orosz pókember megmutatja... hogyan kell átrendezni a konyhát!
Nope | 2012.08.04. 07:43:05Abból ami a videón látszik nekem az jött le, hogy alig pár tányér tört el, és a szekrényeket is simán újra össze lehetne rakni, mert csak illesztési pont mentén jött szét.
Nem kell ide biztosító, masszív ruszki gyártmánynak nem lett semmi baja! :D

A rat-tanthatatlan :D
Valóban repülő azonosítatlan csészealjat filmeztek a 2012-es londoni olimpia megnyitóján a tűzijáték közepette vagy csak túlbuzgó UFO rajongók szórakozása az egész?Nico_71 | 2012.08.06. 01:12:20Az olimpiai előkészületeket bemutató kisfilmek között volt olyan, melyben bemutatták a legmodernebb repülő, távirányítású és robot kamerákat. Több ilyennek cikáztak, cikáznak az olimpián. Nemrég a focimeccseken is láthattunk ilyeneket. (sajnos az említett kisfilmet nem találtam meg a neten, de olyan fotósorozatot igen, melyen láthatóak ilyen kamerák képei is,
http://z4webhosting.com/blog/23541/spoilers-navigating-the-isles-of-wonder/
illetve egy ilyen kamera forgalmazó cég weblapját is megtaláltam
http://www.draganfly.com/uav-helicopter/draganflyer-x6/
http://www.on-ce.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=995:parrott-updates-flying-robot-&catid=34&Itemid=100021

„Ugorgyunk!”
Slarioux | 2012.08.02. 16:29:52...Bocs...férfi..:D









