
Professzionális oktató videó. ;)

Afro Ninja babérjaira akar törni, csak egy kicsit szégyenlős szegény.
Balugray | 2009.05.27. 19:41:57Tiszta Joe Eigo!

Hát nem egy tipikus falusi lagzi. :)))
Nala | 2009.05.20. 22:35:07Mindennek a titka a helyezkedés!A násznép sz@r helyen állt! Ha az autók mellett álltak volna lenne róluk kép...:D

Az orosz melegfelvonulás nem sikerült túl jóra... :D
Moszkvában előállították a melegfelvonulás résztvevőit és ellenzőit. "A melegek már három ízben próbáltak felvonulást szervezni Moszkvában, de nem kaptak engedélyt, s a rendőrök minden alkalommal előállították a mégis összegyűlt néhány tucatnyi embert."Davee | 2009.05.28. 11:52:37Na te buzi mszpés fideszes..:D
Vicceltem. Szerintem kiegyezhet a nép abban, hogy úgy a frankó, ahogy te írtad. Ez szerintem 5/5-ös.
Peace

Azt hiszem ezen a "trükkön" minden gyerek átesett, bevallom én is, de ilyet nem éltünk meg. :D
Strawberryy | 2009.05.20. 12:25:35ÓÓó te jó ég...:D
Mai önvédelmi posztunkban bemutatjuk az alsó-madárfogás technikát. A feladat nem túl bonyolult, talán a "kikapok egy tányért az alsó szekrényből" mozdulatra hasonlít, azzal a különbséggel, hogy itt nem egy lapos tárgyat ragadunk meg, hanem közvetlen a "csomagot" vesszük kezelésbe. Talán elméleti síkon ennyit, mert a gyakorlati szemléltetés sokkal hasznosabb. :)varazs | 2009.05.19. 14:23:00Jè..
Igaz a legenda, miszerint a Kengyelfutó gyalogkakukk című közismert rajzfilmsorozatnak elkészült az a része, amelyben a prérifarkas végre jól lakik. :) Egyébként a ''befejező'' epizódot állítólag Michael Jackson megrendelésére készitették el. Hogy ebből mi az igazság, azt sajnos nem tudom...Balugray | 2009.05.27. 18:37:18Isten volt a ki megfakelte! Egész gyerekkoromban (úgy 30 éves koromig :d ) erre vártam! És végre! Csőrikés nincs? :D

Van aki nem szerette volna a rutin vizsgán az "Y megfordulást" húzni. :D

Minimoni. Nincs több hozzáfűznivalóm. :D Aki idegöszeroppanás nélkül végig tudta nézni, jelezze a kommenteknél. ;)
gigo | 2009.08.01. 21:19:31hátőőőőőőő... nem véletlenül az a neve youtube-on ami... :D
probably the worst music video... szerintem nem "probably"... :D
amúgy: Laylie: ha jó, gyerekeknek szóló zenét akarsz, hallgass ALMA zenekart. :D
Szöveg "eccerű", de a zene nem olyan rossz :D
Amúgy elég szégyen hogy ilyenek énekelnek a gyerekeknek alapvető dolgokról,(ünnepek, iskola, mesék).
Az hogy hülyéskednek az meg még csak a fokozás...
amúgy egy kb 1 perc... sírva, és úgy hogy már a bnőm könyörgött hogy nyomjam le, pedig ő komálja a japán cuccokat... :D

Találjátok ki, mi van a képen! Annyit segítek, hogy japán és Fukitorimushi a neve. :D
piton78 | 2009.08.11. 06:31:14ezegyjapánfürdőszivacscsiga...most felállt a hátsó lábaira...vigyázzz!!! támadni akar!!!:)










http://www.ize.hu/comments.php?post_id=11930