Én kipróbáltam, marha jól néz ki, ha szürke papírból csinálod és raksz rá kis mohát meg fingerboardot meg egy lego figurát is. :-) De azért sem küldöm el a képet róla! Beeeee! :P<-{st.one}-> | 2008.02.14. 14:57:16nem leszek!! XD XD XD
Az esernyő felhasználása egyéb célokra
three.d | 2008.02.14. 16:38:00:D :D :D

Egy oldal, ami játékos formában kalauzolja el a biztonságos internethasználat világába - főleg a gyerekeket.
DJ Öcsike | 2008.04.30. 11:31:56Veszélyesen néznek ki a figurák !

Vörös László, a romantika nagymestere!
Itt a többi is:
Lacika együttest alakít.
Lacika politizál + csajozik.SpeCn4Z | 2008.02.14. 12:56:42én gyulai vagyok és "ismerem" (láttam már 1-2 alkalommal) tényleg gyulai és full alkesz :D

20 fotóbót-gyanús kép, állítólag mégsem az egyik sem...
Samure | 2008.03.07. 21:16:36Jó képek! Az a nagy amit a muki felhuzatott az orránál fogva az vaddisznó?

Na, Valentin napra egy tampon virágcsokrot? :D
Izzie | 2008.02.13. 22:43:23nem vagyok kíváncsi, hogy mitől piros:DXDDD

Hoolie után Izom Tibi is küld nektek egy cuppanóst.
komcsik | 2008.02.13. 16:16:02Én, (mi) a kollégával végig néztük, most pedig félunk. Kopasz, izmos ráadásúl buzi is, mi lesz még itt:-))))!!!!

Gyanítom, hogy a 2010-es hazai választásokra mi is le fogunk csúszni erre a szintre!
republic666 | 2008.02.13. 09:12:27Rózsaszín pitbull : Halál az összes politikusra
Halál az összes politikusra...
Ez egy utópia...
Amíg ember él a Földön, mindig lesz olyan semmihez sem értő ingyenélő,
aki ezt a pályát választja...
Azért mégis érdemes elgondolkodni azon, hogy milyen békés lenne egy
politikusok nélküli világ...
Jelcin beszív egy hektó lőrét,
Clinton kúrja a titkárnőjét.
A képviselőnek szükséglakás,
Gyönyörű világ ez nem is vitás!
Szép emlékmű, Antall - kormány,
A horvátoknál fegyverbotrány.
Lángokban már a héthatár,
Csak egyszer legyen vége már!
Holnaptól már töltve a puska,
Halál az összes politikusra!
Aztán jöhet a vízözön,
Ne maradjon itt kő, kövön!
Ősközösségben élnénk szépen,
Gyűjtögetnénk békességben.
Madártojásért fára másznánk,
Vadat, halat lakomáznánk!

Azért vannak a jó barátok... ;)
Egy igazán ütős, csoportos karaoke! :Dr3clbull | 2008.02.13. 10:39:05szegények sokat készülhettek erre...

Egy kis visszatekintés a 80-as évek hangalámondásos kalózfilmjeire. :) A film címe Vadmenyét, 1986-ban készült az NSZK-ban.
ibor90 | 2008.02.12. 20:42:19jajj a Tetvest kis betűvel írtam :(
bocsi xD









