Azt ugye már láttuk, hogy "hogyan kell felvenni egy melltartót", most viszont az nézhetjük meg, hogy hogyan lehet gyorsan lekapni egy melltartót. :)noldika | 2009.05.27. 14:28:28ez egy illuzionista kocsog,mint az Uri Geller,csak ebben annyi ize van hogy lefizetett emberei vannak,az egesz tehat meg van jatszva...sajna az amcsik meg be is veszik...mint mindent...
"Hmm... ez a deepthroat izé nekem nem nagyon megy..."
Opra | 2009.05.26. 14:33:54Az mieink is folyton zsákolják a kaját, és amint nyugodtabb a helyzet akkor neki állnak kipakolni. Mondjuk ceruzával még nem próbáltam etetni őket, de amikor megengedik magukat fogni, akkor lehet érezni, hogy olyan a pofazacskójuk, mint a babzsák. :)

Evgeny Kiselev képei
Szolgálati közlemény:
Szerkesztő(ke)t keresünk a hamarosan induló art izé oldalhoz. Ha úgy gondolod alkalmas lennél a feladatra, küldj egy postot a Fényképizés vagy a Vizuállatságok kategóriába, lehetőleg olyan oldalt, ami még nem volt és valami köze van a művészethez.tüpp | 2009.06.08. 00:27:49Neghs,Andy Warhol adott ihletet?:Dnekem konkrétan ő jutott eszembe,amikor láttam az első képeket,meg a boxosat:)
Egyébként srácok nem tudjátok mikor lesz eredmény?:)

Ha a Bugatti Veyron nem lenne elég: MOSLER MT900 GTR XX! 2500 lóerő, 640 km/h.
bandee1219 | 2009.06.21. 19:42:20Ez rendes úton teljesít így! ;)
Egy remek mozi alapján készített választási "vírusfilm". Kicsit piros-narancs, kicsit savanyú, de a miénk. (Személy szerint NEM gondolom viccesnek...)punyukli | 2009.05.28. 09:36:41igen túlzol, mert annyira "kuss a neve" mindenkinek itt, hogy lehet pártot alapítani, lehet indulni, lehet nyerni BÁRKINEK választást. neked is annyira kuss a neved, hogy négyévente elmetsz és TE megmondhatod az "X"-eddel, hogy ki ülljön be a parlamentbe. arról, hogy magyarországon idióta, tehetetlen, nyivákoló emberek élnek arról nem a "vörös és liberális fasiszták" tehetnek. MI vagyunk birkák ha mindenkinek jó csak az ország lakóinak nem és eltűrjük. tehetnénk ellene, de mégis mindig ugyanazok ülnek a parlamentben. megteheted nyugodtan, hogy elhatározod hogy kizárt, hogy azokra a pártokra szavazz akik most ott ülnek és elmész és eszerint xelsz. nem akadályozza meg senki.

Eltűnnek a férfiak és/vagy mindenki meleg lesz? Nemáááá! :S
r.a.w. | 2009.05.24. 20:26:50ez elég sok kérdésemet válaszolta meg.......

Morcica nem akar felkelni. :D
Savannah | 2009.05.22. 15:09:42nem bírtam megnézni mert nem töltötte be az a szar!!!!

Nem gyenge a fazon, abban elfáradtam, hogy megnéztem a videót...
focuskoma | 2009.05.24. 13:58:54:D:D:D Nem baj dolgozok rajta, hogy jó legyek. :)

WWF Hollandia
Balázs | 2009.05.22. 00:19:17jajj de futurisztikus belső kép nincs?!:)

Te tudtad, hogy ki is valójában a Techno Viking? Ha nem, akkor most jól megtudhatod. ;)









