
Confederate mocik
Az van, hogy készülünk valamire, amit egyelőre nem árulok el, mi is lesz. Az viszont már most biztos, hogy a terv megvalósításához szükség van sok-sok segítő kézre az ország és a világ minden pontjáról. Ezért ha úgy gondolod, hogy szeretnél részt vállalni egy az izéhez méltó akcióban, jelentkezz a kommando@ize.hu címen a felhasználóneved és lakhelyed (város elég) megadásával.süti | 2010.03.29. 21:28:47egyet én is láttam a gyogyszertárnál:D

Absolut Vodka plakátgyűjtemény

Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.
A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.
A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)bandee1219 | 2008.02.19. 21:04:33Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a magas sípolásra gondolok) Azért ekkora semmiért elkérni annyi pénzt... De jó üzlet.

Az e heti "címadó pályázat" tárgya most csak egy kép lesz... (jobb most nem volt, küldhetnétek jövő héten olyan postokat, amiben láttok fantáziát, hogy jó címeket lehet neki adni).
Kedd 18:00-ig lehet nevezni :) és továbbra is Izés bögre és póló a jutalom a legjobb címeknek.
Frissítés:
Az e heti nyertes címadók Nem regisztrált (1), Laci (170 és 65) és SSly (75). Gratulálunk nekik, és egyeztetés után küldjük a nyereményeket!Luflee | 2008.02.21. 09:04:53aaaa Macc :D Ne farassz ! :D :*

Táncos kutyák

A tizennégy karátos autó... ;) Vagyis egy Porsche arany bevonattal.
Dralisz | 2008.02.17. 18:10:45miért nem platina? :D
Nekem sem tetszik az arany. Még ékszerben sem. Csak a cigányok meg a felvágós nigák feszítenek benne.

Büntetni kellene
Meistro | 2008.02.16. 17:35:19Nővérem is megcsinálta telefonjával, hát nemtom hogy bírta ki addig a pár hónapig, de végül leszedte.
Nemcsodálkozom rajta.

- Deszka, ujjak meg egy kis fantázia és mégsem asztalos, mi az?
- Fingerboard!! :D(jajj... - bungle)koocos | 2008.02.25. 15:20:33Van nekem is...nagyonállat!

Egy hideg téli nap, 2079-ben. ;)
Tybbah | 2008.02.16. 09:39:08mindenki rossz irányban indult ki. sztem 2079 nyarán mindenki ballonkabátban fog mászkálni :D:D










De azért is, ezek tényleg jó kis gépsárkányok!