
Bájos kacaj 6 (vagy már 9?)
VS | 2009.05.28. 21:39:29Jaj bocs elkurtam http://www.youtube.com/watch?v=wknJqyaIq9Q&feature=related
Heiko Müller 41 éves, Hamburgban született német festő, grafikus. Képei olajfestmények valamint számítógépes grafikák, egy kicsit talán elvontak és ijesztőek, de mindenképpen érdekesek. :)Fireblade1000 | 2009.05.27. 19:18:15sztem sem ilyesztőek, inkább érdekesek!!

- Drágám, elugrok sörért.
- Ok, hoznál nekem is pár dolgot?
- Kizárt, mert most fotellal megyek.Maccoyi | 2010.07.27. 22:08:39Itt egy kanapé működés közben: http://www.youtube.com/watch?v=R6Z27aP-hz4

Szeretnél két jegyet a fent látható pénteki Club Play partira?
Nincs más dolgod, mint feltölteni ma 18 óráig egy számot az Izé Rádióba és beírnod ide a kommentekbe, hogy szeretnél jegyet. 2 szerencsés feltöltő 4 jegyet kap. Sorsolás 18 óra után.
Frissítés: a 2 nyertes nemtombaje és Shifty.nemtombaje | 2009.05.28. 10:20:29Köszönet.

Na szerintetek mit tud a kisfiú?? Énekelni, táncolni, zongorán játszani? Hát nem éppen... :)
debo | 2009.05.28. 17:38:55a tehetség szerte ágazó... most egy beidegződöt konzervatív gondolkodás akadályozza meg mint, amilyen a tied?:) kérdem én... :) puszi

Csökken a nézettség? Ez kell a népnek?
bungle | 2010.02.04. 10:24:35Erunder küldte (egyébként már punyukli is írta ezt a linket az 52. kommentben, meg hát ugye elég régi videó):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=KW2x5A6zr7w
Szöveg: "Média történet és elmélet kurzusunk első része. Az óra témája: Talkshow mint médiahack, és a titoktartási szerződés."

Ezek az indiaiak mindent megzabálnak...? Csak azon csodálkozom, hogy kifelé nem szúrja? :D
Hoagie | 2009.05.31. 11:31:56- Doktor úr, valami baj lehet velem. Ha répát eszem, répát szarok, ha almát eszem almát szarok. Mit tegyek, hogy szar jöjjön ki belőlem?
- Egyen szart.

A világ egyik legnagyobb digitális fotója.
214414 x 80571 pixeles, tehát 17,27 Gigapixeles; 96,5 GB memória szükséges digitális tárolásához; 2 046 képből rakták össze, a gép pedig egy Nikon D2x, 300mm-es f/4 lencsével, 1,7-szeres kovertálású objektívvel; 17,98 x 6,7 méteres a kép, ha 300dpi-s minőségben nyomtatják (2,54 cm-enként -1 inch - 300 képpont található).
Számoljátok meg, hány ember van rajta! ;)babapiskóta | 2009.05.30. 10:39:13á! az csak egy grizzly formájú árnyék
viszont a kép bal oldali egyharmadánál alul a farm mellett az erdőben van egy budi, azt láttátok?

Nem tudjátok hol kapható? ;)
Sec | 2009.05.28. 14:02:44ezt már nagyon rég kitaláltuk, csak sajna kiderült, hogy mások is, és ők utánajártak, és állambá nem engedi...

Nem elég, hogy pofátlan stopposok, de még... :)
Luperator | 2009.05.27. 19:11:13Kurva jó. :D









